10.000 TL'ye hangi telefon alınabilir?

Bütçe
10000
Göz gezdirsen böyle yorum yapmazdın. Bilmediğiniz konularda yorum yapmayın, genelleme de yapamazsın.

S21'den Note 20 Ultra'ya sırf kalemi için geçmiştim. Şimdi S20 FE'ye geçiş yapacağım. Evet bilmediğim konu. Her şeyi sen bilirsin.

Telefondan milyar tane özelliği kısıyorsun beş saat ekran süresi almak için. Böyle olunca telefonu almanın mantığı kalmıyor. Aynı sıkıntıları hem S21 hem Note yaşattı. Şimdi sırf SD versiyonlu S20 FE alacağım. Ama bilmeden konuşuyoruz tabii.

S21'den Note 20 Ultra'ya sırf kalemi için geçmiştim. Şimdi S20 FE'ye geçiş yapacağım. Evet bilmediğim konu. Her şeyi sen bilirsin.
Exynos 990 yüzünden tüm işlemcilerine kötü diyemezsin. Nasıl ki Qualcomm Snapdragon 810 yüzünden Qualcomm işlemciler kötü değilse aynı durum Exynos için de geçerli.

Aynı sıkıntıları hem S21 hem Note yaşattı. Şimdi sırf SD versiyonlu S20 FE alacağım. Ama bilmeden konuşuyoruz tabii.
Bilmiyorsun zaten. S21 serisinden S20 FE SD modeline geçmek zaten bilmediğin kanıtı. S21 modelinin batarya performansından şikayetçiysen aynı durumu S20 FE SD modelinde de yaşayacaksın.

Exynos'un da giriş, orta ve üst seviye modelleri var, tıpkı diğer işlemci markaları gibi. Exynos 990 vakası yüzünden tüm işlemcilerine kötü deme hakkın yok.

Yanlış bilgi
Exynos 990 yüzünden tüm işlemcilerine kötü diyemezsin. Nasıl ki Qualcomm Snapdragon 810 yüzünden Qualcomm işlemciler kötü değilse aynı durum Exynos için de geçerli.

Bilmiyorsun zaten. S21 serisinden S20 FE SD modeline geçmek zaten bilmediğin kanıtı. S21 modelinin batarya performansından şikayetçiysen aynı durumu S20 FE SD modelinde de yaşayacaksın.

Exynos'un da giriş, orta ve üst seviye modelleri var, tıpkı diğer işlemci markaları gibi. Exynos 990 vakası yüzünden tüm işlemcilerine kötü deme hakkın yok.

Öyle mi, kullandığım telefon olmasına rağmen bilmeden konuşma diyebiliyorsun.

Ben kötü demedim, sorunlu dedim. Ürettikleri en iyi işlemci 2100'dü ama S21 FE bile bu işlemci yüzünden sevilmedi. Az önce ana konusu olan forumda ne yazmışlar diye bakayım dedim hâlâ pil muhabbeti.

Şimdi S20 FE'ye bilmediğimden değil, ihtiyacımı fazlasıyla görecek bir telefon olduğu için geçiyorum. Şimdiki telefonu satıp S20 FE aldığımda paramın yarısı cebimde durmuş olacak. Çünkü anladım ki bir telefona aldığın maaştan fazlasını vermek gereksizmiş.

Ve Exynos işlemcilerin ısındığı, pil canavarı olduğunu sokaktan geçen herkes bilir. Hepsi sorunlu.

Ben kötü demedim, sorunlu dedim. Ürettikleri en iyi işlemci 2100'dü ama S21 FE bile bu işlemci yüzünden sevilmedi. Az önce ana konusu olan forumda ne yazmışlar diye bakayım dedim hâlâ pil muhabbeti
Bak hâlâ genelleme yapıyorsun. Yahu tek bir işlemci yüzünden işlemcilere sorunlu diyemezsin. Exynos 990 kötü bir işlemci kimsenin iyi filan yok zaten.

Öyle mi, kullandığım telefon olmasına rağmen bilmeden konuşma diyebiliyorsun.
Bir şeyi kullanıyor olman senin onun hakkında bilgi sahibi olduğunu göstermez.

Şimdi S20 FE'ye bilmediğimden değil, ihtiyacımı fazlasıyla görecek bir telefon olduğu için geçiyorum. Şimdiki telefonu satıp S20 FE aldığımda paramın yarısı cebimde durmuş olacak. Çünkü anladım ki bir telefona aldığın maaştan fazlasını vermek gereksizmiş.
S20 FE SD bu fiyatlara alınacak bir cihaz değil.

Ve Exynos işlemcilerin ısındığı, pil canavarı olduğunu sokaktan geçen herkes bilir. Hepsi sorunlu.
Net yanlış bilgi hepsi sorunlu, ısınma ve pil tüketimi kötü olan işlemciler değil. Sonrada çıkıp ben biliyorum diyorsun, görüyoruz halini.

Bak hâlâ genelleme yapıyorsun. Yahu tek bir işlemci yüzünden işlemcilere sorunlu diyemezsin. Exynos 990 kötü bir işlemci kimsenin iyi filan yok zaten.

Bir şeyi kullanıyor olman senin onun hakkında bilgi sahibi olduğunu göstermez.

S20 FE SD bu fiyatlara alınacak bir cihaz değil.

Net yanlış bilgi hepsi sorunlu, ısınma ve pil tüketimi kötü olan işlemciler değil. Sonrada çıkıp ben biliyorum diyorsun, görüyoruz halini.

Hocam Xiaomi 11t nasıl telefondur?
S21 ile arasında kaldım.

Geri
Yukarı