10.000 TL'ye hazır sistem önerisi

10000 TL'ye Fornite Apex Legends gibi oyunları rahat açak PC var mı? SSD olması şart. 500 GB SSD olursa sevirim. Tek 8 GB RAM çünkü bende 8 GB bellek zaten var olabilir AMD ve NVIDIA her ikisi de önerilebilir.

10000 TL'ye Fornite Apex Legends gibi oyunları rahat açak PC var mı? SSD olması şart. 500 GB SSD olursa sevirim. Tek 8 GB RAM çünkü bende 8 GB bellek zaten var olabilir AMD ve NVIDIA her ikisi de önerilebilir.

Kasayı değiştirmeni öneririm :)

JAHO-UHD/Intel Core i5 11600/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR |ITOPYA.COM (benim önerim bu olurdu sonradan ekran kartını satıp daha kaliteli bir şey takabilirsin istersen)
(Bu PC'de de kasayı değiştirmeni öneririm) :)

Bugün 10.000TL'ye bu sistem vardı, şuan 200 TL zam gelmiş. Fiyatı düşerse düşünebilirsiniz.

Daha uyguna sistem varmış. Mesajı görmemiş sayın😄

Son düzenleme:
Kasayı değiştirmeni öneririm :)

JAHO-UHD/Intel Core i5 11600/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR |ITOPYA.COM (benim önerim bu olurdu sonradan ekran kartını satıp daha kaliteli bir şey takabilirsin istersen)
(Bu PC'de de kasayı değiştirmeni öneririm) :)

Dostum 2. önerdiğinde ekran kartı hariç 10k.

Yeni konular

Geri
Yukarı