10.000 TL'ye hazır sistem önerisi

Ekran kartı yok, işlemcinin dahili grafik birimini kullanıyor. En iyisi ben şu GTX 1650'li sistemlerin linkini bırakayım:

Hocam 10k geçmese iyiydi ya gerçekten imkanım yok

https://www.epey.com/kasa-fani/id-cooling-wf-12025.html (X2)

Çöp.

YouTube kanallarının sistemlerini beklemeyi ya da tek tek Akakçe üzerinden toplamayı deneyebilirsin. İncehesap'ta RX 6500 XT'li bu hazır sistemi buldum, daha F/P bir sistem var ise arkadaşlar yazacaktır:
Bu işimi görür galiba hocam dediğim oyunları açar mı peki sıkıntısız şekilde bide monitör önerisi yapsan

Bu işimi görür galiba hocam dediğim oyunları açar mı peki sıkıntısız şekilde bide monitör önerisi yapsan
Monitör önerisi için bütçe belirterek ayrı bir konu açın, arkadaşlar yardımcı olurlar.

RX 6500 XT güncel ve güçlü bir ekran kartı olduğu için güncel oyunları bile sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Monitör önerisi için bütçe belirterek ayrı bir konu açın, arkadaşlar yardımcı olurlar.

RX 6500 XT güncel ve güçlü bir ekran kartı olduğu için güncel oyunları bile sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki hocam sağolun buna bir bakacağım monitör alıp Güzel bir wifi adaptörü aldım mı şu anlık yetecektir

CyberRulz-START/AMD Ryzen 3 4100/MSI GeForce GT 730 2GB/16GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC |ITOPYA.COM şöyle bir sistem buldum aslında işimi görür mü acaba?

Leo APU PRO - Game Garaj ya da şöyle bir sistem?

Son düzenleme:
Peki hocam sağolun buna bir bakacağım monitör alıp Güzel bir wifi adaptörü aldım mı şu anlık yetecektir

CyberRulz-START/AMD Ryzen 3 4100/MSI GeForce GT 730 2GB/16GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC |ITOPYA.COM şöyle bir sistem buldum aslında işimi görür mü acaba?

Leo APU PRO - Game Garaj ya da şöyle bir sistem?
5600G'li sistem neyse de GT 730'lu sistemden uzak durun. 5600G ve 8 GB RAM'in oyun performansına YouTube'tan bakabilirsiniz, bence 1000 TL daha fazla vererek RX 6500 XT'li sistemi almak çok daha iyi olacaktır.

5600G'li sistem neyse de GT 730'lu sistemden uzak durun. 5600G ve 8 GB RAM'in oyun performansına YouTube'tan bakabilirsiniz, bence 1000 TL daha fazla vererek RX 6500 XT'li sistemi almak çok daha iyi olacaktır.

Bir bakacağım hocam 6500'e ben nedendir bilmem RAM'e çok takılıyorum 8 GB az gibi geliyor ne hikmetse.

Çok sağ olun önerileriniz için
INTEL I3 10100F-ASUS TUF GTX1650-PRIME H510M-K-KIOXIA 500GB SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunda karar kıldım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı