10.000 TL'ye kadar F/P laptop önerisi

Hayır. %45 NTSC böyle işte. Kırmızılar turuncu gibi, diğer renkler de soluk.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
%45 NTSC böyle olduğunu biliyordum ama IPS paneli alınmaz hale getirip TN'in gerisine düşüreceğini bilmiyordum şahsen. Bilgilendirme için teşekkürler! Bunu bir araştıracağım. İyi forumlar dilerim.

%45 NTSC böyle olduğunu biliyordum ama IPS paneli alınmaz hale getirip TN'in gerisine düşüreceğini bilmiyordum şahsen. Bilgilendirme için teşekkürler! Bunu bir araştıracağım. İyi Sosyaller dilerim.

Her 45 NTSC panel de bir değil, panelin fabrika ayarı farklı olabilir, maksimum parlaklıklar değişken olabilir vs. etken çok ama bu giriş seviyesi Ultrabook'larda genelde @Lee Yubin hocamın dediği gibi leş paneller var.

Her 45 NTSC panel de bir değil, panelin fabrika ayarı farklı olabilir, maksimum parlaklıklar değişken olabilir vs. etken çok ama bu giriş seviyesi Ultrabook'larda genelde @Lee Yubin hocamın dediği gibi leş paneller var.
Peki hangi cihazlarda gerçekten ortalamaya kötü panel olduğunu kullanmadan anlamanın yolu var mı?
Bir değerden filan. Genel olarak verilen bilgiler dışında. Mesela bu cihazın IPS olmasına rağmen kötü olduğunu anlamak zor. %45 NTSC de dediğiniz gibi her cihazda aynı değil.

Geri
Yukarı