10.000 TL'ye kadar hazır sistem önerisi

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Asus GTX 1060 6 GB Dual White GPU, Intel i7 3770s CPU, Gigabyte 240 GB SSD, H61M-K motherboard, Corsair 550W PSU

Telefon: S7 Edge (Hero2_lte)
Meslek
Öğrenci
Hazır olursa daha iyi olur. CS-107 veya CS-109 kasasına olursa süper olur. İçinde PCI-e X1 girişi kesinlikle olmalı anakartta, yoksa da Wi-Fi ve Bluetooth desteklemeli. Bütçe 10000 kadar.

Hocam kasalardaki PSU'lar genelde kötü olmuyor mu? Bir de GPU Intel olmayan bildiğiniz var mı hocam?

GPU değiştirme varmış tamam.

Hocam GPU değil CPU değiştirme var gözüküyor. Bu fiyata bundan iyisi bulunmuyor zaten. PSU kötü evet ama bu fiyata kabul edilebilir olduğunu düşünüyorum. Bu sistem de var ama Intel'den daha kötü.

Hocam bahsettikleriniz var mı bilmiyorum. Bu sistemi bir inceleyin.

Tükendi yaziyor SSD tükenmiş başka SSD seçip alabilirsiniz işlemciyi 5600 yapıp alabilirsiniz.

Hangisi daha iyidir? Bir de anakartları mATX mi?

Hocam GPU değil CPU değiştirme var gözüküyor. Bu fiyata bundan iyisi bulunmuyor zaten. PSU kötü evet ama bu fiyata kabul edilebilir olduğunu düşünüyorum. Bu sistem de var ama Intel'den daha kötü.
Anladım. Peki sizin attığınız ile düşük seviyede son çıkan oyunları oynayabilir miyim veya hangi yılın oyunlarını oynatır?

Intel daha iyi ama yeni bir ekran kartı olduğu için hata verebilir AMD sevmiyorsunuz diye önermedim RX 6500 XTli sistemler vardı isterseniz onu atim 1650'den bir tık daha iyi.
O daha iyi olur hocam da beni başkasıyla karıştırmışsınız galiba, ben AMD de Nvidia da seviyorum 😀

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı