10.000 TL'ye kadar İşlemci ve Ekran kartı önerisi

Hocam ben nasıl kasa toplayacağımı pek bilmiyorum. Şu anda YKS'ye hazırlanıyorum artıdan bir işte çalışıyorum, bu yüzden pek boş zamanım olmuyor. Hazır PC almam yararıma olabilirse önerebileceğiniz bu bütçede hazır PC var mı?
Hazır alma bence kendin toplarsan daha karlı olur özellikle kampanya takip ederek her birini en ucuz siteden (gücenilir olması şartıyla) Toplamanı öneririm

Hazır alma bence kendin toplarsan daha karlı olur özellikle kampanya takip ederek her birini en ucuz siteden (gücenilir olması şartıyla) Toplamanı öneririm
Bende kendim toplayarak almıştım fakat sanırım dediği gibiyse donanım olarak hiç bilgisi yok ve anladığım kadarıyla pek zamanda ayıramıyor.

Bende kendim toplayarak almıştım fakat sanırım dediği gibiyse donanım olarak hiç bilgisi yok ve anladığım kadarıyla pek zamanda ayıramıyor.
Evet, toplamada aşırı yetersiz bilgim var. Ayrıca bu bilgisayardan daha düşük fiyatlı bir bilgisayar varsa daha güzel olabilir. RTX, RX sistemlerinden ziyade 1660 superli PC'ler gibi daha ucuz sistemler daha iyi olabilir. Meşgul ettiğim için özür dilerim bu arada.

Evet, toplamada aşırı yetersiz bilgim var. Ayrıca bu bilgisayardan daha düşük fiyatlı bir bilgisayar varsa daha güzel olabilir. RTX, RX sistemlerinden ziyade 1660 superli PC'ler gibi daha ucuz sistemler daha iyi olabilir. Meşgul ettiğim için özür dilerim bu arada.
Bütçen varsa alabildiğin kadar yükseğini al bence. Bir daha bu fiyatlara bulamayabilirsin. 1660 super'li sistemlere bile en az 10k istiyorlar artık.

ALPHA-ONE/Intel Core i3 12100F/ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC Edition 8GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM bahsettiğiniz gibi giriş ve orta seviyede uygundur.

Yeni konular

Geri
Yukarı