10.000 TL'ye kadar oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
10k

Stratos1

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, Antalya gibi nem oranının oldukça yüksek olduğu bir şehirde yaşıyorum. Haliyle klimalı ortamda bile oturduğunuz yerden terleyebiliyorsunuz. Günde neredeyse 10-12 saat rahat şekilde oturabileceğim bir oyuncu koltuğu arayışındayım. Tabii ki başta da belirttiğim gibi nem var, sıcaklıklar yüksek... Terleme olayını minimum, konforu maksimum düzeyde tutacak oyuncu koltuğu önerilerinizi bekliyorum.

Bütçe: 10.000 TL'ye kadar çıkabilirim, koltuğa bağlı; ancak tabii ki her zaman en iyi fiyat/performans ürünlerini tercih ederim.

Fiyat performans olarak önerim aşağıdakidir. 10.000 TL paranızın tamamını harcamaya niyetiniz yoksa bakabilirsiniz. Deri ve kumaş versiyonu var. Kumaş daha az terletme yapar.

Şuna da bakılabilir;

Sırt kısmını, koltuğun sağındaki çarkı çevirerek ileri-geri şeklinde ayarlamak mümkün.

Fiyat performans olarak önerim aşağıdakidir. 10.000 TL paranızın tamamını harcamaya niyetiniz yoksa bakabilirsiniz. Deri ve kumaş versiyonu var. Kumaş daha az terletme yapar.

Şuna da bakılabilir;

Sırt kısmını, koltuğun sağındaki çarkı çevirerek ileri-geri şeklinde ayarlamak mümkün.

Cevap için teşekkürler.
Harcama niyetinden ziyade, şunu söyleyebilirim; varsayıyorum ki 5K'lık bir ürün ile 8K'lık bir ürünü baz aldık, bu iki ürün arasında o farka değecek bir rahatlık yoksa 5K'lık ürünü tercih ederim. Demek istediğim buydu aslında.

Geri
Yukarı