10.000 TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
En fazla 10000
Her Android zamanla donmaya başlıyor hocam. Ben alırsam X Pro alacağım.

"Android zamanla kasmaya başlıyor hocam" dedikten sonra "X Pro alacağım" diyen teknoloji köylüsünü çok da ciddiye almamak lazım aslında.

Para ödediğin firmanın fanlığını yapmak yerine bilgi birikimi edinip objektif bakmayı öğrenmelisin dostum. Android'lerin zamanla kasmaya başladığı falan yok, S4 zamanlarında kaldı o. (MIUI istisna)

"Android zamanla kasmaya başlıyor hocam" dedikten sonra "X Pro alacağım" diyen teknoloji köylüsünü çok da ciddiye almamak lazım aslında.

Para ödediğin firmanın fanlığını yapmak yerine bilgi birikimi edinip objektif bakmayı öğrenmelisin dostum. Android'lerin zamanla kasmaya başladığı falan yok, S4 zamanlarında kaldı o. (MIUI istisna)

S4 değil de S1-S2-S3 kullanmış biri olarak (ki note 2 de kullandım bir süre) kesinlikle android değil ama TouhWiz sorunu ile birlikte NAND chiplerin dandikliğinden gelen sıkıntılar vardı.

Note2'im zaten nand chip yanması sebebiyle pert olmuştu. S7 var 7 yıllık halen güzelce çalışıyor yedek telefon olarak.

Samsung S4 ve note 4 ile birlikte nand chip üreticisini değiştirince sorunlar kalktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı