10.000 TL'ye kadar telefon önerisi

Öncelikle cevap veren bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Ayrıca moderatörlerden de konu içindeki hatalı yazımlardan dolayı özür dilerim. Ekosistem takıntısı olan biri olduğumdan Xiaomi Mi Band 7 kullanıyorum spor salonunda o yüzden Xiaomi marka istedim. Spor salonunda fotoğraf çekmek veya oyun oynama durumum olmadığından sadece youtube premium veya spotify kullanabileceğim en ucuz ve en uzun süre götürecek telefonu istedim. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. İyi haftasonları dilerim.

Dün benim de siparişini verdiğim S20 FE'yi öneriyorum. O fiyata daha performanslısı yok. 3-4 sene,en güncel Android sürümü olmasa da,kullanırsın. A34'ten veya o fiyattaki Xiaomi'lerden birkaç tık daha iyi telefon. Biraz aşabilirsen Realme GT2 de alınabilir ama aşamam diyorsan S20 FE,ha ben en güncel yazılımı kullanmayı çok istiyorum dersen A34.

Kesinlikle a34.
Her ne kadar S20 FE güzel süper bir telefon olsa da size tam a34.

Xiaomi takıntısı varsa Note 12 Pro alınabilir ama A34 çok daha iyi.

Niye hahaha? @Senyör Kesada
Haksız mıyım?
A34 Redmi Note 12 Pro'dan daha iyi değil mi?
Ya da S20 FE A34'ten daha iyi değil mi?
Kişi zaten kameraya öbem vermiyormuş 2028'e kadar güncelleme alacak A34 var.

Son düzenleme:
Niye hahaha? @Senyör Kesada
Benim Note 10 Pro önerdiğim mesajıma hahaha atıp doğru dürüst geliştirme almamış ve hiçbir şekilde f/p olmayan Note 12 pro önermişsiniz.

Bu bütçede Samsung alınır zaten bende öneriyorum ve daha iyi olduğunu kabul ediyorum ama arkadaş Xiaomi ekosistem istiyor ise ölü cihaz 12 Pro almak yerine Note 10 Pro alıp hem cebinde parası kalması hem fiyatını hak eden bir cihaz alması daha mantıklı benim görüşüme göre.

A34 önerinize değil tepkim. Note 12 Pro önerinize.

Yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim. Elimde İphone var genel bütün işleri onunla hallediyorum. Fotoğraf vs gibi xiaomi istememin sebebi yukarda belirttim. Ayrıca bir tanede kız arkadaşıma alacağım. Biraz sakar olduğu için spor salonunda telini düşürüp kırmasın çünkü tamiri hem daha pahalıya gelir hemde üzülmesini istemem. Xiaomi 12 pro ve 12 arasında kararsız kaldım ortalama 2.5k fark var. Netflix, spotify ve youtube izleyeceğim için antrenman yaparken diğer güçlü donanımı çok önemli değil. 2-3 sene idare etsin kaza bela ile başa çıksın yeterli. Biraz takıntılı olmanın verdiği istekle ne yazık ki samsung önerilerine açık değilim ama valide beya pederbeyin veya yeğenimin telefonunu değiştirirsem samsung önerileriniz benim için çok faydalı birer kaynak olacak. Hepinize teşekkürü bir borç bilirim. Umarım daha iyilerine sahip olursunuz.

Xiaomi telefon kendi markası olan saate bağlanırken problem yaşıyor, Samsung yaşamıyordu. Youtubeda birçok cihazı deneyen biri söylemişti videosunda.

Hocam Xiaomi nin bazi modellerinde Sensör sorunu var ,Model tercih ederken dikkat edin,Mesela bende mi10 lite var Telefon herşeyiyle mukemmel Fakat Sensör sorunu var

Benim Note 10 Pro önerdiğim mesajıma hahaha atıp doğru dürüst geliştirme almamış ve hiçbir şekilde f/p olmayan Note 12 pro önermişsiniz.

Bu bütçede Samsung alınır zaten bende öneriyorum ve daha iyi olduğunu kabul ediyorum ama arkadaş Xiaomi ekosistem istiyor ise ölü cihaz 12 Pro almak yerine Note 10 Pro alıp hem cebinde parası kalması hem fiyatını hak eden bir cihaz alması daha mantıklı benim görüşüme göre.

A34 önerinize değil tepkim. Note 12 Pro önerinize.
Merhaba, araştırma yaparken yazınıza denk geldim. Note 12 PRO yurtdışı olursa aynı düşünceleriniz geçerli mi? Özellik farkı var çünkü.

Geri
Yukarı