10.000 TL'ye laptop önerisi

TRsraD

Hectopat
Dostlar merhaba hem yazılım için kullanabileceğim hem de ucundan oyunda oynatabilecek laptop önerisi arıyorum yardımcı olur musunuz? Elimdeki modeller bunlar;

Üçü arasından Monster şu anlık cazip geliyor sizinde fikirlerinizi almak istedim. Başka fikirleriniz olursa bunlara da açığım.

Dostlar merhaba hem yazılım için kullanabileceğim hem de ucundan oyunda oynatabilecek laptop önerisi arıyorum yardımcı olur musunuz? Elimdeki modeller bunlar;

Üçü arasından Monster şu anlık cazip geliyor sizinde fikirlerinizi almak istedim. Başka fikirleriniz olursa bunlara da açığım.
Monster pek mantıklı değil. Bütçenizi arttırma imkanınız varmı?

Bütçenizi biraz artırarak daha iyisini alabilirsiniz ama içlerinden dell'i öneririm.

Hocam arkadasin ustte attığı Aspire'yi dusunmeden alirdim ben 11k guzel fiyat ama bir iki gun gece %15 indirimi beklenebilir o zaman tam 10k alirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı