10.000 TL'ye monitör dahil sistem toplama

Bütçe
10000
Hocam
Şurada işlemciyi 3500x yapsam ne olur ?
Bunun kasası kötü. PSU sorun olabilir. SSD iyi değil.

Bu kötü. TN bir de. Alacaksa bunu alsın:

Eminim aramaz @Sylveon sence?
75Hz ben de önermem ama attığınızın renkleri ile onun renkleri arasındaki fark HP'yi çöpe attıracak seviyede. Bu bütçede 75Hz alınmaz, ama o da alınmaz.

Bunu öneririm.

75Hz ben de önermem ama attığınızın renkleri ile onun renkleri arasındaki fark HP'yi çöpe attıracak seviyede. Bu bütçede 75Hz alınmaz, ama o da alınmaz.

Bunu öneririm.
Zaten attığım sistemde bunu attım.

Hazır sistemde bunu alırsa bütçesini aşıyor diye atmadım, 75hz uymadığını biliyorum. Sadece HP monitörünü almak yerine bunu alsa daha iyi olur alacaksa.

Kingston HyperX Fury 8GB 3200MHz DDR4 Ram HX432C16FB3/8 Fiyatı (X2)

8.810TL.

Monitör:

10.400TL.

3600 yerine 3500X tercih edilirse bütçe aşılmamış olur, biraz artar. Bir başka seçenek ile de 3500X tercih ederek bütçeyi hafif aşarak 27" monitör veya G-Sync destekli bu kalitede bir monitör de konulabilir.

Kullandığın SSD kronik sorunlu.

Kullandığın SSD kronik sorunlu.
Kasada ben de kullanıyorum, yazmada kronik sorunu var, Sandisk desen aynı, TR200'ün(yeni ismi Kioxia) aşağı kalır yanı yok. Hi-Level, James Donkey gibi ıvır zıvır markaları zaten dikkate alınacak şeyler değil. En sorunsuzu olan WD desen M2 fiyatında SATA ve onda bile problem yaşayanlar var. Varsa tarafınızdan garanti verebileceğiniz ve "piyasadan temin edebileceğiniz" sorunsuz bir SSD paylaşsaydınız keşke bizimle.
Bu konuda takıntı varsa M2 tercih edilir ancak. Yazma hızına ihtiyaç duyacak mı kullanıcı bu da göz önüne alınmalı para verilirken.

Yeni konular

Geri
Yukarı