10.000 TL'ye oyuncu laptopu parçaları

Bütçe
10000

ÖZGÜR ZENGİN

Picopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
200GB SSD
Arkadaşlar 10.000 türklirasına en iyi dizüstü bilgisayar parçaları nelerdir? Parça parça tek tek yazar mısınız? Bilgisayarımın parçalarını değiştirmek istiyorum. Valorant, FIFA, FO4 gibi oyunlarda 200 300 veya 400 FPS versin yeter.

Ekran kartını zaten değiştirmeniz imkansiz gibi birşeyde işlemci eski soket değilse oda değişmez, o paraya direkt biraz daha ekleyip laptop alın masaüstü dizmiyorsunuz ki.

Arkadaşlar 10.000 türklirasına en iyi dizüstü bilgisayar parçaları nelerdir? Parça parça tek tek yazar mısınız? Bilgisayarımın parçalarını değiştirmek istiyorum. Valorant, FIFA, FO4 gibi oyunlarda 200 300 veya 400 FPS versin yeter.

Laptop ta sadece RAM ve SSD yükseltmesi yapabilirsin. İşlemci ve ekran kartı değişen modeller neredeyse hiç yok artık.

Laptopta RAM ve SSD,diskler harici herhangi bir bileşen değiştirilmez veya çok zordur.

Geri
Yukarı