10.000₺ Wireless kulaklık önerisi

Bütçe
10.000₺

KaylaZ

Kilopat
Maalesef 2 ay önce Arctis Nova 7 almak gibi bir hata yaptım ve şimdi oyunlarda ses kasamaz oldum. Hayatım boyunca daha önce hiçbir zaman sonar ve spatial Audio özelliği kadar uyduruk bir şey deneyimlediğimi sanmıyorum. Sesler inanılmaz derecede boğuklaşıyor, ayak seslerinin ne kadar uzaktan geldiğini saptamak çok zor gibi gibi birçok sorun var. Bundan önce Arctis 9 kullanıyordum fakat 3 sene içerisinde 2 farklı Arctis 9U çöpe attığım için başka modellere bakmak istedim ve Nova serisi sağ olsun markaya olan bütün inancımı ve güvenimi yitirdim.

Şimdi Nova 7'yi satıp farklı bir kulaklık almayı düşünüyorum ve aradığım özellikler şunlar:

·Mikrofon olup olmaması veya kaliteli, kalitesiz olması önemli değil.
·Wireless olması kesinlikle şart.
·Şarjının minimum 16 saat dayanması gerekiyor.
·Kulak padlerinin kesinlikle kumaş olması gerekiyor.
·Ses kasmak için 7.1 veya spatial Audio gibi sesleri boğuklaştıran şeyler ile uğraşmak istemiyorum. Arctis 9'da 7.1 her zaman kapalıydı fakat seslerin nereden geldiğini çok rahat bir şekilde anlayabiliyordum.
·Açıkta kablosunun olmaması gerekiyor (örneğin Logitech G PRO, HyperX Cloud kulaklıklar gibi)

Biraz esnek bir bütçem var o yüzden 10.000₺'nin biraz üstündeki modelleri de düşünebilirim.

Hiç ses kasma sorunu ile ilgili bir şey kullanıcılardan duymadım ki kullanan arkadaşımla CS2 atıyoruz ve nokta atışı duyabiliyor yani günümüz oyuncu kulaklıklarının çoğunun başardığı gibi. O bütçede önerim bu kulaklık olur:
Parasını hak ediyor mu kesinlikle hak etmiyor bu fiyata çok güzel kablolu kulaklık alıp DAC-AMP ünitesi alınabilir ama aynı zamanda en şu an en iyi wireless kulaklıklardandır. 1.'si Audeze Maxwell, 2. ise Logitech Pro X 2.

Açıkta kablonun anlamını da anlamadım tam olarak.

Daha uygun fiyata var.Corsair HS80 RGB Wireless Premium CA-9011236-EU Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Beyaz Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hiç ses kasma sorunu ile ilgili bir şey kullanıcılardan duymadım ki kullanan arkadaşımla CS2 atıyoruz ve nokta atışı duyabiliyor yani günümüz oyuncu kulaklıklarının çoğunun başardığı gibi. O bütçede önerim bu kulaklık olur:
Parasını hak ediyor mu kesinlikle hak etmiyor bu fiyata çok güzel kablolu kulaklık alıp DAC-AMP ünitesi alınabilir ama aynı zamanda en şu an en iyi Wireless kulaklıklardandır. 1.'si Audeze Maxwell, 2. ise Logitech Pro X 2.

Açıkta kablonun anlamını da anlamadım tam olarak.

Hocam kulaklığın herhangi bir yerinden kablo çıkmasını istemiyorum ve G PRO'larda yanlardan kablo çıkıyor.

Teşekkürler fakat Corsair düşünmüyorum.

Ya da Arctis Pro'dan devam edebilirsin. Kablo görünmesin garip bir istekmiş :D Çoğunda da görünüyor Steelseries hariç. Astro A 50X de iyi ama ülkemizde yok. Ülkemizde seçenekler kısıtlı. Sennheiser ürünleri de yok.

Ya da Arctis Pro'dan devam edebilirsin. Kablo görünmesin garip bir istekmiş :D çoğunda da görünüyor SteelSeries hariç. Astro'a 50X de iyi ama ülkemizde yok. Ülkemizde seçenekler kısıtlı. Sennheiser ürünleri de yok.

Hocam kablo görünmesinden çok açıkta kablo olmasın istiyorum çünkü daha önce o tarz bir kulaklıkta ilk aydan kabloyu yanlışlıkla kopartmıştım. Attığınız kulaklıklar güzel fakat kumaş padleri yok maalesef.

Hocam kablo görünmesinden çok açıkta kablo olmasın istiyorum çünkü daha önce o tarz bir kulaklıkta ilk aydan kabloyu yanlışlıkla kopartmıştım. Attığınız kulaklıklar güzel fakat kumaş padleri yok maalesef.
Geriye Arctis Pro ve A50 kalıyor.

Geriye Arctis Pro ve A50 kalıyor.

Teşekkürler hocam A50 modelini iyice inceleyeceğim.

Teşekkürler hocam A50 modelini iyice inceleyeceğim.
Açıkçası Cloud Alpha Wireless'da da kablo görünmüyor üstüne şarjı 340 saat gidiyor ama biraz bass ağırlıklı kulaklık ona da bakabilirsiniz. Daha düz cansız bir ses istiyorsanız da yine Logitech tarafında G733 var. Bütçenizin yarı yarıya altındalar. Aralarında en iyisi Arctis Pro'dur.

Yeni konular

Geri
Yukarı