10.000₺ Wireless kulaklık önerisi

Bütçe
10.000₺
Hocam kulaklık kullandığım vaktin en fazla %15-20'sini oyunlarda harcadığım için sadece oyun odaklı bir kulaklık almayı düşünmüyorum ve maalesef Cloud Alpha Wireless'da açıkta kablo var daha önce inceleme videolarına bakmıştım. 3.5 senede 3 tane SteelSeries kulaklığı çöpe attığım için de SteelSeries almayı düşünmüyorum maalesef. Çok seçici olduğumu biliyorum fakat uzun vadede bu kadar seçici olmam işime çok yarıyor.

Hocam eğer gerçekten fiyatına değecek bir kulaklık var ise bütçeyi 2 haftaya maksimum 14K yapabilirim başka öneriniz varsa onları da düşünebilirim fakat A50 aklımda yarın iyice inceleyeceğim.
Gerek olan şeyler değil, A50 ülkemize maalesef neden daha fazla gelmediğini, büyük firmaların satmadığını anlayamadığım bir ürün. Ürün senelerdir elite seviyede zaten. Ben olsam bütçe felan da artırmazdım. A50 alıp keyfime bakardım. İnceledikten sonra muhtemelen sizde böyle düşüneceksiniz. Reddit vs. forumları da okumayı ihmal etmeyin.

Gerek olan şeyler değil, A50 ülkemize maalesef neden daha fazla gelmediğini, büyük firmaların satmadığını anlayamadığım bir ürün. Ürün senelerdir Elite seviyede zaten. Ben olsam bütçe falan da artırmazdım. A50 alıp keyfime bakardım. İnceledikten sonra muhtemelen sizde böyle düşüneceksiniz. Reddit vs. forumları da okumayı ihmal etmeyin.

Teşekkürler hocam.

Ben 3,5 senedir Arctis 7 (2019) modelini kullanıyordum. Ses kasma konusunda gayet iyi bir kulaklık. Şimdi değiştirmek istiyorum Arctis Nova 3 almayı düşünüyordum ama Nova 7 aldım ses kasamaz oldum yazısını görünce şaşırdım açıkçası. Acaba başka kulaklıklara mı yönelsem diye düşünüyorum şimdi.

Ben 3,5 senedir Arctis 7 (2019) modelini kullanıyordum. Ses kasma konusunda gayet iyi bir kulaklık. Şimdi değiştirmek istiyorum Arctis Nova 3 almayı düşünüyordum ama Nova 7 aldım ses kasamaz oldum yazısını görünce şaşırdım açıkçası. Acaba başka kulaklıklara mı yönelsem diye düşünüyorum şimdi.

Hocam Arctis 9 kullanırken Engine'dan 7.1 kapalı şekilde oynuyordum ve sonar kullanmıyordum buna rağmen seslerin nereden geldiğini ve uzaklığını çok rahat anlıyordum. Belki bu sorunu siz yaşamazsınız bilemiyorum fakat benim böyle bir tecrübem olduğundan ötürü almayı düşünen kimseye gönül rahatlığı ile Nova serisini veya herhangi bir 360 Spatial Audio özelliği olan kulaklığı öneremem. Eğer kulaklığınızda bir sorun yok ise değiştirmeyin derim.

Gerek olan şeyler değil, A50 ülkemize maalesef neden daha fazla gelmediğini, büyük firmaların satmadığını anlayamadığım bir ürün. Ürün senelerdir elite seviyede zaten. Ben olsam bütçe felan da artırmazdım. A50 alıp keyfime bakardım. İnceledikten sonra muhtemelen sizde böyle düşüneceksiniz. Reddit vs. forumları da okumayı ihmal etmeyin.
A50 iyidir doğru. Zaten şu anki satılan da A50 Gen 4 son üretimin bir önceki hala güncel kullananlar bunu kullanıyor. Bir kaç seneye bir jenerasyon atlatıp güncelliyorlar donanımını cihazın. Tek eksisi şarj süresi 18 saat civarı (rakiplerine göre düşük) ve Type-C olmaması. A 50 X çıkardılar yeni model geçen ay fakat o da TR'ye ne zaman getirir Fly Technology bilmiyorum zaten pahalı çıktı biraz. 13-14K'ya satarlar burada. O da kullanım süresi 24 saat olmuş, Type-C girişi gelmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı