10.000TL Bütçeli Laptop Önerisi

ItsYusaK

Kilopat
Yer
KKTC, Girne
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle arkadaşlar lütfen Monster önermeyin malzeme kalitesi çok kötü...
Selamlar dostlar, daha önce de forumda konu açmıştım 8500TL civarı bütçem var diye fakat bütçemi 10 bin TL'ye çıkartmaya karar verdim daha uzun ömürlü bir Laptop'a sahip olmak için. Önceliklerim render konusunda beni 3-4 yıl kadar üzmesin iç mimarlık okuyacağım, PUBG ve CS:GO oynamayı düşünüyorum orta ayarlarda sıkıntısız oynatabilirse çok hoş olur. Ekranın HZ değerinin yüksek olmasını istiyorum fakat birazcık zor gibi gözüküyor bu fiyata.
Bulduğum modeller:

Son düzenleme:
Selamlar dostlar, daha önce de forumda konu açmıştım 8500TL civarı bütçem var diye fakat bütçemi 10 bin TL'ye çıkartmaya karar verdim daha uzun ömürlü bir Laptop'a sahip olmak için. Önceliklerim render konusunda beni 3-4 yıl kadar üzmesin iç mimarlık okuyacağım, PUBG ve CS:GO oynamayı düşünüyorum orta ayarlarda sıkıntısız oynatabilirse çok hoş olur. Ekranın HZ değerinin yüksek olmasını istiyorum fakat birazcık zor gibi gözüküyor bu fiyata.
Bulduğum modeller:
Tuf'a bulaşma derim. Bu o model mi bilmiyorum ama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önceliklerim render konusunda beni 3-4 yıl kadar üzmesin iç mimarlık okuyacağım.

Render için RAM önemlidir. Tavsiye:

.

TUF'a bulaşma derim. Bu o model mi bilmiyorum ama.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

TUF'ın tek sorunu ekran kartında, sanırım onlar da yavaş yavaş düzeliyor. TUF monitör misal çok iyi.

Render için RAM önemlidir. Tavsiye:

.

TUF'ın tek sorunu ekran kartında, sanırım onlar da yavaş yavaş düzeliyor. TUF monitör misal çok iyi.
Hocam, laptop konusunda iyi değil, resmen ısınsın diye dizaynlamışlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı