10.000TL civarı telefon önerisi

Bütçe
10.000
Xiaomi Mi 11 Lite almak istiyorum ancak hiçbir yerde adamakıllı garantili ve çok pahalı olmayan halini bulamadım. Önceliğim batarya ve kamera çok sık oyun oynamam daha çok müzik ve dizi izlerim. Önerileriniz nelerdir? Bu fiyat civarında...

Bütçenizin biraz aşağısında ama A33 5G alabilirsiniz.

Xiaomi Mi 11 Lite almak istiyorum ancak hiçbir yerde adamakıllı garantili ve çok pahalı olmayan halini bulamadım. Önceliğim batarya ve kamera çok sık oyun oynamam daha çok müzik ve dizi izlerim. Önerileriniz nelerdir? Bu fiyat civarında...

Çok az bütçe arttırıp Samsung Galaxy A53 alabilirsiniz.

A73 hakkında ne düşünüyorsunuz S20 FE ye yakın bir fiyatta.

A73 çok kaliteli bir telefon S20 FE'ye göre daha iyi. Samsung Galaxy S20 FE - Samsung Galaxy A73 5G Karşılaştırması - Epey

(Yanlış bilgi vermişim özür dilerim donanım olarak S20 FE öne çıkıyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ama arkadaş kamera önceliğim var demiş ve diyorsun ki 6 gb rama bakabilir. Dostum 8gb Snapdragon varken neden alsın??

11-12k verebilirse alınabilir.
Yahu dostum ben mi anlatamıyorum sen mi anlamıyorsun bilemedim.Arkadaş oyun oynamam diyor sen hâla 8 gb diyorsun snapdragon diyorsun.Ve ayrıca kamera önceliğim demiş diyorsun ama telefonların özelliklerine bakmadan yazdığın burdan belli, zaten ikisini karşılaştırdığın zaman ikisinin de kamera özellikleri birbirine çok yakın.

Yahu dostum ben mi anlatamıyorum sen mi anlamıyorsun bilemedim.Arkadaş oyun oynamam diyor sen hâla 8 gb diyorsun snapdragon diyorsun.Ve ayrıca kamera önceliğim demiş diyorsun ama telefonların özelliklerine bakmadan yazdığın burdan belli, zaten ikisini karşılaştırdığın zaman ikisinin de kamera özellikleri birbirine çok yakın.
Ahah dostum ona bakarsan 2000tl lik telefonda da 48mp yazar bu nasıl bi mantık bakmadığımı da nerden çıkardın ;))

Yeni konular

Geri
Yukarı