10.000TL laptop önerisi

Bütçe
10.000
Vallahi abi ben yaşça küçüğümdür sizden yazın girdim bir işe çalıştım 3 ay elime 1500TL para vardı PC alım satım işine girdim sonra PC kaldı öyle ondan sonra ekran kartları alıp sattım bazen 1 ayda bir bazen 1 haftada 3 4 kart en hem masaüstü duruyor Ryzen 7 2700XLI hem de laptop alacak para çıktı 3000TL eksiğim çıktı onu da babam tamamladı sağ olsun ama yapacak bir şey yok bir işin ucundan tutmak lazım.
Maalesef bu dönemler böyle. 3-4 yıl önce dönemin iyi bilgisayarlarından birini 6000 Tl'ye almıştım. Bu dönemde 6000 Tl'ye oyuncu laptopu bulunamaz.

Maalesef bu dönemler böyle. 3-4 yıl önce dönemin iyi bilgisayarlarından birini 6000 TL'ye almıştım. Bu dönemde 6000 TL'ye oyuncu laptopu bulunamaz.

Aga be bir tane Preo ms 15 kulaklığım vardı 30 TL'ye almıştım şimdi 130 TL piyasa çok pahalandı.

Omen alınır, bu modeli sağlam. Sizin önceden aldığınız model Pavilion serisinden ve o seri çok iyi.

Maalesef bu dönemler böyle. 3-4 yıl önce dönemin iyi bilgisayarlarından birini 6000 TL'ye almıştım. Bu dönemde 6000 TL'ye oyuncu laptopu bulunamaz.

Omen de sorun olmaz diyorsanız cihazı satıp direk alacağım 17.3 inçlere baktım büyük olsun diye ama arada çok fiyat oynuyor o yüzden pek işime gelmiyor.

Geri
Yukarı