10.000TL monitörlü sistem tavsiyesi

Bütçe
10000
Hayırlı uğurlu olsun. Mutlaka aklında işlemci ekran kartı RAM oturmuştur. Sana tek tavsiyem kasa bol LED ışıklı olsun başka bir tavsiyem yok :)
bu kasanın içinde yeterince LED olduğunu düşünüyorum :D

Yukarıda paylaşılan ekran kartının benzeri (Gaming ibaresi yok ayrıntısını siz daha iyi bilirsiniz) neredeyse 400TL daha ucuza burada mevcut. Fiyatları kontrol edin siz yine de parça parça malum bu devirde her şey el yakıyor.

Gigabyte 2070 Super

Son düzenleme:
@PyTorch
Sizin önerdiğiniz ekran kartı ile benim önerdiğim ekran kartı farklı yalnız. Benim önerdiğimin soğutması daha iyi. Siz "Windforce OC", ben ise "Gaming OC" modelini önerdim. Lütfen bilip bilmeden yorum yapmayın. Arkadaşı yanlış yönlendireceksiniz.

@PyTorch
Sizin önerdiğiniz ekran kartı ile benim önerdiğim ekran kartı farklı yalnız. Benim önerdiğimin soğutması daha iyi. Siz "Windforce OC", ben ise "Gaming OC" modelini önerdim. Lütfen bilip bilmeden yorum yapmayın. Arkadaşı yanlış yönlendireceksiniz.
Parantez içinde belirtip siz daha iyi bilirsiniz ifadesi yazdım zaten. Bu kadar agresifliğe gerek yok o kötü bunu alın demedim :)

@PyTorch
Agresiflik falan yapmıyorum. Fark ettiyseniz "Yukarıda paylaşılan ekran kartının aynısı" yazmışsınız. Hatalı olan ben mi oldum şimdi?

Hayır hatalı değilsiniz yanlış anladıysanız özür dilerim sadece belirttim siz daha iyi bilirsiniz diye yani bir kontrol edin manasında.

@PyTorch
Agresiflik falan yapmıyorum. Fark ettiyseniz "Yukarıda paylaşılan ekran kartının aynısı" yazmışsınız. Hatalı olan ben mi oldum şimdi?

Bir ekran kartı için tartışmayın dostlar :) benim daha iyi bir fikrim var. Ekran kartı almadan kullancak arkadaş kasayı bütün sorun çözülmüş olacak :)

Geri
Yukarı