10.000TL motosiklet önerileri

10K'lık motora binemedik ama 10K'lık bisiklete biniyoruz :) Hayırlısı olsun :D
Teşekkürler. Darısı sizin başınıza artık.
6794c3dd-2a81-4168-864e-cc681f004d6b.jpg
6794c3dd-2a81-4168-864e-cc681f004d6b.jpg

R25 beğendiğim bir motordu zaten, kazasız belasız binmek nasip olsun en önemlisi de. Motor sürmek zaten başlı başına keyifli bir olay. Hoş, pek fazla tadamadık tabi :) Ehliyet alma süreci de gerekli malum.

Bisikletimden memnunum ama bir motorun yerini tutmaz elbette. Güç tüketmeden ilerlemiyor malum :)

20181220_231743.jpg

Bu arada vitesli olarak sürdüğüm ilk motosiklet Kawasaki Z800 oldu :) Harbiden çok ilginç bir psikoloji içerisine sokuyor insanı. Ben de bisiklete fazla para harcamayı bırakacağım zaten bu saatten sonra. En pahalı bisikletim, yukarıdaki bisiklet olacak, daha da harcamanın anlamı yok :)

s852524582745307177_p499_i2_w640.jpeg

@BilgisayarKurdu Bisikletten pek anlamıyorum. Bizim evde bisiklet işlerine annem bakar. Çok bilmiyorum ama 2 tane yol bisikleti var. Birisi Merida T1 diğeri de Bianchi'nin bir modeli. Aslında Merida bana daha uygun kadrosu anneme 1 tık büyük geliyor ama diğer bisikletine oranla çok daha hafif ve hızlıymış. İki teker bizim ailede sevilir. Ben küçükken çok severdim ama büyüyüp göbek yaptıkça zor gelmeye başladı. Uzun zamandır bisiklete binmiyorum.

Son düzenleme:
O motoru da buldum bu arada, birkaç gün takılma fırsatım olmuştu ehliyetsiz. Gerçekten çok başka bir his ya :) Beşiktaş'da çalışırken elektrikli motoru olan bir arkadaşım vardı, Barbaros'dan stada kadar gidip gelmiştim bir defa, gerçekten çok eğlenceli bir alet. Güçlü motorun hissiyatı daha bir başka tabi.

Ben motoru, bisikletten çok daha eğlenceli buluyorum.

20160804_100647.jpg

İlk mesajımı ne zaman attığımı bile hatırlamıyorum fakat sizin motosiklet alacağınıza dair güvenim tam. Bence uzun süreli düşünüp daha 250CC'den daha büyük motorsiklet almalısınız. En azından ben olsam böyle yapardım.

İlk mesajımı ne zaman attığımı bile hatırlamıyorum fakat sizin motosiklet alacağınıza dair güvenim tam. Bence uzun süreli düşünüp daha 250CC'den daha büyük motorsiklet almalısınız. En azından ben olsam böyle yapardım.
Ben maksimum 250cc öneriyorum. Motosiklet tecrübesi olmayan adam için daha fazlası çok tehlikeli olur.

300 veya 400CC motorlar çok hoşuma gidiyor, hem 600 kadar güçlü değil hem de 250 kadar yavaş değil. Bu tür motorlar uzun vadede daha çok kullanılabilir. He tabi bu bütçe 20 yıl içinde değişmezse mantıklı, gelir yükselirse önce 250, sonra yükseltmek çok daha mantıklı. @Recaizade Mahmut Efendi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı