10.000TL Oyun Bilgisayarı Toplama

2. Sistemin nasıl rezalet olduğunu açıklar mısın?

Tek bir şey söyleyeceğim ve yetecek. 10000 TL gibi bir bütçeniz varken 1080 Tİ almamak, paranıza yazık etmeniz anlamına gelir. Z370 bir anakart alıp 8700K almamak ayrı bir mantık hatası.

İki tane şey oldu dayanamadım...

Tek bir şey söyleyeceğim ve yetecek. 10000 TL gibi bir bütçeniz varken 1080 Tİ almamak, paranıza yazık etmeniz anlamına gelir. Z370 bir anakart alıp 8700K almamak ayrı bir mantık hatası.
10.000 liralık bütçe ile 1080TI (5200+ TL) olan bir sistem kurulduğunda ortaya 1. sistem gibi birşey çıkıyor. Böyle bir yorum yapıyorsanız 10.000 liralık 1080TI dahil bir sistem önerisi bekliyorum sizden.

AMD istemiyorum ayrıca bütçem 10.000TL daha iyi bir sistem istiyorum. Yinede teşekkür ederim, eğer yardımcı olmak istiyorsanız 10.000 liralık intel tabanlı bir sistem önerebilirsiniz.
Daha iyi bir sistem diyorsunuz da, sizin yaptığınız listelerden kat kat iyi. Intel ısrarı neden?

Çok ilginç gerçekten sorum dışında her türlü yanıt alıyorum bu forumda.
Daha iyi bir sistem diyorsunuz da, sizin yaptığınız listelerden kat kat iyi. Intel ısrarı neden?
Çünkü AMD kullandım yıllarca ve oynadığım oyun türü MMORPG. Ve bir çok MMORPG oyununda AMD işlemci ve NVIDIA gpu bir araya geldiğinde stutter denilen problem oluyor.

%18 kdv indirimlerini bekle derim. dolarda bir düşme eğilimi var ben de sistem kurdum kdv indirimi ile kurdum.

ryzen 5 2600
msi x470 gaming plus
16 gb 3200 mhz gskill ram
ekran kartım var (hd 6570 var pes 2018 canavar gibi) ( ekran kartını orta sınıf öneriyorum (gtx 1060 gibi) sonuçta bilgisayarın ileride değişecek ilk parçası ekran kartıdır)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı