10.000TL sistem tavsiyesi

Bütçe
10000
Kasa Zalman N5 veya S2 olabilirdi. SSD Sandisk Ultra 3D daha iyi. PSU fazla olmuş. Bir de B550 ve Ryzen 5 3600x? En ucuz RTX 2070 Super zaten 5100 TL diye biliyorum.

Daha iyi olabilir bence.
Tabii ki alternatifler olabilir. PSU ve anakart ileriye dönük. Kasa isteğe bağlı olarak değiştirilebilir. SSD ise HyperX'in bir eksiği olduğunu düşünmüyorum.

Bütçenizi yükseltmişsiniz :)
Monitör dahilse diye koydum monitörü. Bence ortaya karışık böyle birşey toplayabilirsiniz.

Bütçenizi yükseltmişsiniz :)
Monitör dahilse diye koydum monitörü. Bence ortaya karışık böyle birşey toplayabilirsiniz.
O bütçeye o anakart gitmemiş. Ekran kartının stoğu yok. SSD kronik sorunlu. Kasanın hava akışı berbat. R7 2700X oyun için gereksiz. RAM'ler RGB olacak diye diğer parçalardan kısmışsınız. Bir tane güzel parça yok diyebilirim. Yukarıda zaten 2070S'li sistem önerdim.

Ben tam anlayamadım monitör mevcut mu yoksa alınacak mı? Eğer 60Hz monitörünüz varsa kesinlikle ilk önce monitör alın. Bu fiyata toplanacak bir Sistem'e 60Hz monitör çok yazık olur.

O bütçeye o anakart gitmemiş. Ekran kartının stoğu yok. SSD kronik sorunlu. Kasanın hava akışı berbat. RAM'ler RGB olacak diye diğer parçalardan kısmışsınız. R7 2700X oyun için gereksiz. Yukarıda zaten 2070S'li sistem önerdim.
Evet, gelelim önerdiğiniz özelliksiz sisteme. Bu bütçeye 8 GB Ram ve Ryzen 7 yerine Ryzen 5 önermenize ayrı bir bayıldım.

Evet, gelelim önerdiğiniz özelliksiz sisteme. Bu bütçeye 8 GB Rm-am ve Ryzen 7 yerine Ryzen 5 önermenize ayrı bir bayıldım.
O önerdiğiniz sistemden sonra sizi ciddiye alamıyorum. 8 GB RAM falan önermedim. Okuma yazma öğrenip gelmenizi tavsiye ederim. R7 2700X'in R5 3600X'den daha iyi olduğunu sanmam ayrı bir komik. Lütfen kötü bir sistem topladıysanız kabul edin. Böyle yapınca cidden komik duruma düşüyorsunuz.

O önerdiğiniz sistemden sonra sizi ciddiye alamıyorum. 8 GB RAM falan önermedim. Okuma yazma öğrenip gelmenizi tavsiye ederim. R7 2700X'in R5 3600X'den daha iyi olduğunu sanmam ayrı bir komik. Lütfen kötü bir sistem topladıysanız kabul edin. Böyle yapınca cidden komik duruma düşüyorsunuz.
Ben kötü bir sistem önerdiğimi kabul etmiyorum demedim ki.

Adata XPG Gammix D30 8GB 3000MHz DDR4 Ram Fiyatı X2

Toplam 8893TL. Geriye kalan para ile de klavye ve fare alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı