10.000TL ve üstü sistemleri olanların yaşları ve gelirleri

APlusMath

Decapat
Merak ettim. Monitör dahil değil. 10.000TL ve üstü sistemleri olanların yaşları kaç? Yani 2070 ve üzerinde ekran kartlı sistemleri olanların yaşlarını merak ettim. İsteyen sallamadan aylık ortalama yaklaşık gelirlerini yazabilir.
Çünkü merak ettiğim aylık 10.000TL'den az para kazanıp, sadece sisteme 10.000TL para vermek çok lüks bir hobi geliyor. Sonuçta işleri var. Az zaman ayırılabilen bir hobi için bu yaşam standartlarında ve ülkedeki her şey pahalıyken bu düşük alım gücünde böyle sistemler lüks geliyor. Tabii herkesin kendi hayatı kendi zevki. Merak ettim sadece ve eminim ki benim gibi çok merak eden var.

Yaşım 24. sistemim 6-7K arası.

Benim sistemim 8k lık gelirim düzensiz ama ne ev geçindiriyorum nede eşim çocuğum var 2k maaş alsam bile biriktirip alırım yine de bu sistemi.

Merhabalar,
Sistemim aşağıda yazıyor. Buna ek olarak evimde 4 sene önce aldığım hâlâ sağlıklı çalışan 1 adet ASUS marka laptop, 6 ay önce aldığım 1 adet de Lenovo marka laptop var.
Aldığım maaşı kendim, ailem için harcıyorum ve bu gibi teknolojik aletleri, altcoin alım satımından elde ettiğim kârla veya oyun içi item satışıyla / hesap satışıyla yapıyorum.
İngilizce öğretmeniyim.

AMD R5 3600 | Asus TUF B450 Pro Gaming | Corsair Vengeance LPX 8x2GB 3000 MHz | ASUS Rog Strix GTX 2060 | HyperX Fury 120GB SSD | WD Blue 1TB HDD | Corsair VS550 80+| Corsair Carbide Spec05 | Logitech G213 Gaming Keyboard | HP Pavilion 200 Gaming Mouse

Merhabalar,
Sistemim aşağıda yazıyor. Buna ek olarak evimde 4 sene önce aldığım hâlâ sağlıklı çalışan 1 adet ASUS marka laptop, 6 ay önce aldığım 1 adet de Lenovo marka laptop var.
Aldığım maaşı kendim, ailem için harcıyorum ve bu gibi teknolojik aletleri, altcoin alım satımından elde ettiğim kârla veya oyun içi item satışıyla / hesap satışıyla yapıyorum.
İngilizce öğretmeniyim.

Hocam hangi oyunda item satıyorsunuz? Özel ders vererek çok daha fazlasını kazanmaz mısınız o item satışıyla, yani bu PC'de para kazanma olayı bana çok düşük geliyor. Sisteminiz güzelmiş, hayırlı olsun laptoplarınız.

Hocam hangi oyunda item satıyorsunuz? Özel ders vererek çok daha fazlasını kazanmaz mısınız o item satışıyla, yani bu PC'de para kazanma olayı bana çok düşük geliyor. Sisteminiz güzelmiş, hayırlı olsun laptoplarınız.
Selamlar.
İtem/hesap satma işini para kazanmak için yapmıyorum. Oyunu oynuyorum keyif alarak daha sonra duruma göre satışını yapıyorum. Zevk alırken de ufak miktarlarda para kazanmış oluyorum. Kısaca para kazanmak için oyun oynamıyorum 😃
Knight item satışı, darkorbitte de hesap satışı yapıyorum. Darkorbitte tüm global serverlerda ve bazı yabancı serverlarda tanınan, güvenilir biriyim. Bazı kişilerin hesaba ihtiyacı olduğu vakit reselling işi de yapıyorum, 10 20 30 € artık neyse kazanıyorum. Bu yıllardan beri yaptığım bir şey ve alışkanlık gibi oldu, kopamadım :) Özel ders vermeyi bıraktım, uzun bir süre de vermeyi düşünmüyorum. Hayatta her şey para değil :)

Geri
Yukarı