10-11 Bin TL Laptop Önerisi

1660 Ti+9750H MSI alınır mı? 10-11 Bin bütçeye ne önerirsiniz? ASUS TUF aklımda. TUF dışında ne önerirsiniz? Intel 11. Nesil, Ryzen 5. Nesil olursa sevinirim. En az 144 Hz olmalı. İşlemci ağırlıklı oyunlar oynuyorum.

Hocam 11i geçemem.
Evet hocam bunu indirimde yakalarsam bunu alacağım bu fiyatta çok iyi. Peki sizce bu mu daha uzun ömürlüdür yoksa 9750H+1660Ti MSI mı? Performans olarak hangisi daha iyidir ve hangisi uzun süre götürür?

Evet hocam bunu indirimde yakalarsam bunu alacağım bu fiyatta çok iyi. Peki sizce bu mu daha uzun ömürlüdür yoksa 9750H+1660Ti MSI mı? Performans olarak hangisi daha iyidir ve hangisi uzun süre götürür?

Ryzen 5800H, işlemci performansı olarak 9750H'dan çok daha iyi. Ayrıca Bravo 15 modelinin tasarım ve soğutma performansı artıları var. Bana soracak olursan kesinlikle MSI derim.

Hocam her gün laptop konusu açıyorsunuz daha karar veremediniz mi? Benim önerim de yukarıdaki 5800H'lı MSI bu arada.
Kaçıncı konun bu artık.
Haklısınız hocam bıktırdım forumu da. Kusura bakmayın sürekli yeni model görüyorum. Biraz açmamaya çalışacağım. Kusura bakmayın hepiniz çok yardımcı oluyorsunuz.

Haklısınız hocam bıktırdım forumu da. Kusura bakmayın sürekli yeni model görüyorum. Biraz açmamaya çalışacağım. Kusura bakmayın hepiniz çok yardımcı oluyorsunuz.

Eğer yakın zamanda almayacak iseniz alacağınız zaman konu açsanız daha iyi olur çünkü Türkiye gibi bir ülkede birkaç ayda bile fiyatlar bir anda fırlayabiliyor.

Eğer yakın zamanda almayacak iseniz alacağınız zaman konu açsanız daha iyi olur çünkü Türkiye gibi bir ülkede birkaç ayda bile fiyatlar bir anda fırlayabiliyor.
Tamam hocam bir süre ara vereceğim rahatsız ettiklerimden de özür diliyorum özellikle @Radeon RX 5500M hocam sizden. Siz bana çok yardımcı oldunuz. Bir süre sizi rahatsız etmeyeceğim. Alacağım zamana kadar laptop konusu açmayı düşünmüyorum. Özür dilerim tekrardan hepinizden.

Yeni konular

Geri
Yukarı