10-12 bin TL arası Android telefon önerisi

Muwusty

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 6 senelik emektar Samsung j8'i değiştirme zamanı geldi. Aklımda Redmi Note 11 Pro var. Piyasaya hakim değilim. 10 Pro daha iyi diye biliyorum. Genelde oyun oynuyorum ve Note 11 Pro da 120 Hz ekran yenileme hızı var dikkatimi çekti. Önerilerinizi ve nedenlerini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
10-12 bine telefon alacaksan Android almanı önermem. iPhone 11 alabilirsin üstüne biraz daha koyup.

S20 FE veya Realme GT 2 işini görür. Bir de Samsungun A serisinden A34 mevcut.

Arkadaşlar 6 senelik emektar Samsung j8'i değiştirme zamanı geldi. Aklımda Redmi Note 11 Pro var. Piyasaya hakim değilim. 10 Pro daha iyi diye biliyorum. Genelde oyun oynuyorum ve Note 11 Pro da 120 Hz ekran yenileme hızı var dikkatimi çekti. Önerilerinizi ve nedenlerini bekliyorum.

S20 FE, a54.bu cihazları önerme nedenlerim 1-120Hz ekran hızına sahip olmaları 2-bu fiyatlarda en iyi kalite sunan Android cihazlar olmaları.

Ama iphone olmaz diyorsan samsung a51 veya üstünü alabilirsin

iOS istemiyorum güzel cihaz ama Android kullanıcısıyım ve ekran yenileme hızı konusunda sa ufak bir takıntım var. :)

S21, S21 FE veya A34.

iOS istemiyorum güzel cihaz ama Android kullanıcısıyım ve ekran yenileme hızı konusunda sa ufak bir takıntım var. :)

120 Hz ekranı olan telefonların neredeyse hiçbiri oyunlarda 120 FPS veremiyor, tamamen “bu telefon daha iyi” algısı yaratmak için olan bir şey.

Kamera takıntınız varsa Samsung (S20 FE), performans arıyorsanız Realme GT2. Bunların dışında bahsetmekte fayda var ancak Redmi Note 11, Note 10'dan daha kötü bir cihaz fiyatına oranla düşünürsek. O yüzden alacaksanız 10 ya da 12 almanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı