10-12 bin TL telefon tavsiyesi

0mega0

Femtopat
Daha fazla  
Aşağıdaki telefonlardan hangisini seçmeliyim sizce?
  • Huawei P40 Pro (O fiyatlara kadar çıkmalı mıyım emin değilim.)
  • OnePlus 8 Pro (Çok övülüyor ancak Reddit'ten baktığım kadarıyla şikayetçi olanlar da bir hayli fazla.)
  • Oppo find X2 (Şu an stoklarda yok.)
  • Huawei P40 (Google servisleri olmadığı için bildirimler konusunda ve bankacılık uygulamalarında sıkıntı olduğu söyleniyor.)
  • Realme GT
  • Vivo X51

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdaki telefonlardan hangisini seçmeliyim sizce?
  • Huawei P40 Pro (o fiyatlara kadar çıkmalı mıyım emin değilim.)
  • OnePlus 8 Pro (çok övülüyor ancak Reddit'ten baktığım kadarıyla şikayetçi olanlar da bir hayli fazla.)
  • Oppo find X2 (şu an stoklarda yok.)
  • Huawei P40 (Google servisleri olmadığı için bildirimler konusunda ve bankacılık uygulamalarında sıkıntı olduğu söyleniyor.)
  • Realme GT.
  • Vivo X51.

Hiçbiri.
iPhone 12, 13 mini, Samsung S21 ailesi, OnePlus 9 gibi cihazlara bakmanızı tavsiye ederim.

Yazdıklarınız içinden OnePlus 8 Pro daha iyi.

Hiçbiri.
iPhone 12, 13 mini, Samsung S21 ailesi, OnePlus 9 gibi cihazlara bakmanızı tavsiye ederim.

Yazdıklarınız içinden OnePlus 8 Pro daha iyi.

Samsung Galaxy serisi için ısınma ve şarjının çabuk tükenmesi sorunları olduğunu okudum hep. S21'de bu düzeldi mi acaba?

Bu fiyata iPhone 13 mini ya da iPhone 12 almanız mantıklı olur.

Android kullanmayı seviyorum hocam. iOS düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu fiyat bandına en iyisi iPhone 13 içerisindeki işlemci dünyanın en güçlü telefon işlemcisi ve Samsung nazaran çok daha uzun ömürlü bir cihaz ve çok daha stabil iOS işletim sistemi sayesinde.
Doğrudur belki hocam ama 2016'dan beri Huawei P9 kullanıyorum ve ayrıca Huawei Watch GT-2 akıllı saatim olduğundan Android ekosisteminde devam etmek istiyorum.

Geri
Yukarı