10-12 bin TL TV önerisi

Bende İphone 14 Pro XS MAX Plus alıyorum 80K'ya. Bu bir enayilik değil, para sıçıyorum :D
ALLAH'a büyük konuşmayayım, apple 3'üncü partiye izin vermediği sürece önünden geçmem. Kamerası Sony, anakartı Foxconn, ram'ı samsung, rom'u micron ama os'u sayesinde tutulan marka. Obama bile android kullanın dedi, rahat hacklenelim diye. :)

Ben Buds 2'yi seviyorum kulak içinde
TT deneyin, çok değişecek fikriniz ama beats'e bir şey diyemem ya da Sony'nin prof. serisine.

ALLAH'a büyük konuşmayayım, apple 3'üncü partiye izin vermediği sürece önünden geçmem. Kamerası Sony, anakartı Foxconn, ram'ı samsung, rom'u micron ama os'u sayesinde tutulan marka. Obama bile android kullanın dedi, rahat hacklenelim diye. :)
Tabi olum, atacaksın o telefona ROOT'u. Mis gibi. Birde Phone Cleaner eklicen böyle fan animasyonuyla telefonun temizlencek. (opsiyonel.)

Allah'a büyük konuşmayayım, Apple 3'üncü partiye izin vermediği sürece önünden geçmem. Kamerası Sony, anakartı Foxconn, RAM'ı Samsung, ROM'u Micron ama OS'u sayesinde tutulan marka. Obama bile Android kullanın dedi, rahat hacklenelim diye. :)

TT deneyin, çok değişecek fikriniz ama Beats'e bir şey diyemem ya da Sony'nin prof. Serisine.

Vallaha hocam Buds 2 F/P Samsung'un urettıgı en ıyı şey ama denerım

Arkadaşların attığı TCL marka televizyonlara bakmanızı öneririm. Bütçe çıkarsanız BİM markette aktüel olarak TCL 58P635 13.000 TL falandı. 50 inç olanı da 9.400 falan olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı