10-12K TL'ye 2. el sistem alınır mı?

Hocam siz aldığınız sistemi şu an hala sıkıntısız bir şekilde kullanıyor musunuz? Ve 2.el alacaksak en mantıklı yer sahibinden almak mıdır?
Evet kullanıyorum. Letgo'dan bakın Sahibinden'e bakın neresi olursa. Ama ben hala üstte topladığım PC'yi öneririm. @messinicocugu hocamda size bir kasa önerirse iyi olur.

Evet kullanıyorum. Letgo'dan bakın Sahibinden'e bakın neresi olursa. Ama ben hala üstte topladığım PC'yi öneririm. @messinicocugu hocamda size bir kasa önerirse iyi olur.

Hocam böyle bir ilan çıktı karşıma ne düşünüyorsunuz? Ayrıca önerdiğiniz kasa için teşekkürler şu an almayacağım fiyatlar illaki yükselecektir ama almayı düşünüyorum zaten en yakın zamanda teşekkürler tekrardan.

Hocam böyle bir ilan çıktı karşıma ne düşünüyorsunuz? Ayrıca önerdiğiniz kasa için teşekkürler şu an almayacağım fiyatlar illaki yükselecektir ama almayı düşünüyorum zaten en yakın zamanda teşekkürler tekrardan.
Fiyat iyi duruyor. Ama güncel ilan mı emin olamadım. Muhtemelen yurtdışından vs getiriyorlar o kartları garanti durumu olmayabilir.

12400TL tutuyor.

Bu sistemi topla.

Fiyat iyi duruyor. Ama güncel ilan mı emin olamadım. Muhtemelen yurtdışından vs getiriyorlar o kartları garanti durumu olmayabilir.
İlan 1 ay öncesine ait ve dediğiniz gibi garanti durumu büyük ihtimalle yoktur.
Bu sistemi topla.
Tavsiye için teşekkürler hocam. En yakın zamanda almayı düşünüyorum fiyatlar artar büyük ihtimalle o zamana kadar ama yine bi önerilerinizi almak istedim. Ve AMD kartları sizce iş görür mü? Yoksa Nvidia daha mı avantajlı? Aklımda Rtx 3060 veya 3060ti var 3060ti imkansız belki bütçe artarsa almaya çalışırım ama rtx3060 alınabilir gibi.

İlan 1 ay öncesine ait ve dediğiniz gibi garanti durumu büyük ihtimalle yoktur.

Tavsiye için teşekkürler hocam. En yakın zamanda almayı düşünüyorum fiyatlar artar büyük ihtimalle o zamana kadar ama yine bir önerilerinizi almak istedim. Ve AMD kartları sizce iş görür mü? Yoksa NVIDIA daha mı avantajlı? Aklımda RTX 3060 veya 3060 Ti var 3060 Ti imkansız belki bütçe artarsa almaya çalışırım ama RTX3060 alınabilir gibi.

İş görür hocam şu an AMD kartlar çok F/P bu bütçede kampanyalı hazır sistem dışında 3060 sistem zor hocam.

Geri
Yukarı