10-13 bin TL bütçe ile Note 12 Pro vs A34

Bütçe
13.000₺

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Hangisini önerirsiniz bir de Note 12 Pro'nun 5G modelli farklı versiyonu var hangisi daha iyi?
Bu iki modelden hangisini önerirsiniz, 10-13bin TL civarı bütçem var. Arada oyun da oynuyorum.

Note 12 Pro 5G, her iki cihazdan daha iyidir ancak TR'de resmi garantili bir şekilde satışı yoktur. Trendyol'da vs. satılan, ithalatçı garantili cihazın garantisinin ne olduğu da meçhul. Hatta bazı satıcılar IMEI'si değiştirilmiş, ''kaçak'' diye tabir ettiğimiz cihazları satıyorlar. O yüzden satıcıya çok dikkat edin ya da direkt yurt dışı kayıtsız cihaz alın.
Note 12 Pro 4G vs A34'e gelecek olursak kesinlikle A34 daha iyi. RN12Pro 4G dediğimiz cihaz esasında kasası değiştirilmiş Note 10 Pro'dan başka bir şey değil.

O bütçede kamerayla fazla işiniz yoksa Poco F4 de alınabilir aslında, 15000 civarına çıkabiliyorsanız Poco X6 da olabilir.

Note 12 Pro 5G, her iki cihazdan daha iyidir ancak TR'de resmi garantili bir şekilde satışı yoktur. Trendyol'da vs. satılan, ithalatçı garantili cihazın garantisinin ne olduğu da meçhul. Hatta bazı satıcılar IMEI'si değiştirilmiş, "kaçak" diye tabir ettiğimiz cihazları satıyorlar. O yüzden satıcıya çok dikkat edin ya da direkt yurt dışı kayıtsız cihaz alın.
Note 12 Pro 4G vs A34'e gelecek olursak kesinlikle A34 daha iyi. RN12Pro 4G dediğimiz cihaz esasında kasası değiştirilmiş Note 10 Pro'dan başka bir şey değil.

O bütçede kamerayla fazla işiniz yoksa POCO F4 de alınabilir aslında, 15000 civarına çıkabiliyorsanız POCO X6 da olabilir.

Başka bir öneriniz var mı birkaç arkadaş M34'te önerdi ancak A34'ün daha üst olduğunu gördüm. 5G olanını almak mantıklı gelmedi pek.
POCO F4 nasıl bilmiyorum ancak sanırım A34 alınacak en iyisi gibi mi duruyor bilmiyorum. 15 bin TL'ye çıkabilirsem A54 aklımda vardı.

Note 12 Pro 5G, her iki cihazdan daha iyidir ancak TR'de resmi garantili bir şekilde satışı yoktur. Trendyol'da vs. satılan, ithalatçı garantili cihazın garantisinin ne olduğu da meçhul. Hatta bazı satıcılar IMEI'si değiştirilmiş, "kaçak" diye tabir ettiğimiz cihazları satıyorlar. O yüzden satıcıya çok dikkat edin ya da direkt yurt dışı kayıtsız cihaz alın.

O bütçede kamerayla fazla işiniz yoksa POCO F4 de alınabilir aslında, 15000 civarına çıkabiliyorsanız POCO X6 da olabilir.

F4 yerine X5 var onu önermez misiniz 12.000₺'ye
A34 mü X5 mi bilemedim siz ne dersiniz?

Oyun bazlı kullanımda Poco cihazları öne çıkıyor bildiğim üzere. Poco F4 12 bin'e değerlendirilebilecek bir model. 15 bin'e çıkan birine GT2 bakmasını tavsiye ederim.

X6 da düşünülebilir X5 yerine.

Yeni konular

Geri
Yukarı