A34 vs Note 12 Pro

Redmi Note 7 telefonum var çalışıyor ama donuyor şarjı çok çabuk bitiyor hatta şarj da bakarsan şarjı düşüyor bir daha Redmi almam şahsen arkadaşımda A34 var güzel telefon ama kalın.

Aynı telefona kullanıyorum 5. yılına girecek giriş seviyesi telefondan ne bekliyorsunuz merak ettim güzel bir ROM kurarak performansını arttırdım ve 2 sene daha kullanmayı planlıyorum dediğim gibi giriş seviyesi cihazdan ne beklemektesiniz anlamdım.

A34'ün kasasını hiç beğenmedim aşırı kalın ve hantal telefon, Redmi Note 12 Pro ise işlemcisi zayıf geldi, birazdan almaya gideceğiz hangisini alalım bilemedim, arkadaşlar A34'ün özellikleri daha kafama yattı bir de 4 yıl güncelleme mis.
A34 öneririm.

Evet hocalarım babamda aynı şekilde diyor zaten ithalatçı olduğu için Note 12 Pro 5G'ye mecbur takoz gibi A34 kaldık 🤣, aslında S20 FE de var bir mağazada oda outlet zaten güncellemede almayacak.

Evet hocalarım babamda aynı şekilde diyor zaten ithalatçı olduğu için Note 12 Pro 5G'ye mecbur takoz gibi A34 kaldık 🤣, aslında S20 FE de var bir mağazada oda outlet zaten güncellemede almayacak.

A34 5G gerçekten takoz gibi cihaz bende sonradan bakınca anladım bana ilk zamanlar ince geliyordu.

Geri
Yukarı