10-15 bin takipçili Instagram hesabından para kazanılır mı?

Sektörüne bağlı. Dizi-film sayfam var, 16 bin takipçili. Aylık ortalama 600-1.2k arası bir gelir elde ediyorum. Üstüne pek düşemiyorum açıkçası ancak özen gösterilirse çok daha iyi miktarlar elde edilebilir her türlü. Mizah sayfaları için biraz zor oluyor açıkçası.

Sektörüne bağlı. Dizi-film sayfam var, 16 bin takipçili. Aylık ortalama 600-1.2k arası bir gelir elde ediyorum. Üstüne pek düşemiyorum açıkçası ancak özen gösterilirse çok daha iyi miktarlar elde edilebilir her türlü. Mizah sayfaları için biraz zor oluyor açıkçası.
benim de sayfam var.nasıl para kazanıyoruz?Biz mi bir şeyler yapıyoruz ya da birileri mi bize ulaşıyor?

Reklam anlaşması vs gibi şeyler mi yapıyorsunuz hocam.

Hocam etkileşimin çoksa reklam yapabilirsiniz. Mizah ya da farklı türde hesapların çoğu reklam yapıyor öyle kazanıyor.

Kazanırsın, hesapda yaptıklarınız içeriklerle aynı içeriği yapan hesapları inceleyin sponsorluklara bakın sonra onlara yazın reklamınızı yapabilirim vs.
Madem konusu açıldı ben de bir şey sormak istiyorum o zaman.
Anlaşma sürecinde konuşmalar nasıl oluyor? yani o sponsorluğa ne yazıyoruz nasıl anlaşıyoruz?
Ve o kişiden gelir elde ettiğimizde herhangi bir vergi ödemek zorunda mıyız?
(Bu konulardan pek anlamıyorum birisi detaylı anlatırsa sevinirim)

Yeni konular

Geri
Yukarı