10-15 bin TL arası 4K TV önerisi

ekndmn

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. 4K TV arayışındayım. TV'yi salonda değil odamda PC için kullanacağım. Oyunda oynuyorum editte yapıyorum. Yani renkleride çok önemli benim için. Ayrıca TV yide tabii ki TV olarak da kullanacağım.

Aklımda olan modeller:

Ekstra öneriniz varsa öğrenmek isterim. Attığım ürünleri kullanıp iyi kötü deneyiminiz var ise paylaşmanızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Yeni aldık önceki tv de LG 4K idi çok memnunuz.

Dosya Ekleri

• 55FD605C-4B37-4CF0-A902-B1D02402C5AE.png
    55FD605C-4B37-4CF0-A902-B1D02402C5AE.png
    353,3 KB · Görüntüleme: 69
Samsungdan şaşma derler televizyonda.

Samsungdan şaşma derler televizyonda.
Samsung ve Lg konusunda çok büyük bir savunma grubu var. Bu durum kafamı karıştırıyor. Samsung panel konusunda, renkler yapay şeklinde yorum çok gördüm Lg içinde güncelleme desteği erken bitiyor şeklinde yorumlar okudum. Samsung için modelde belirtebilirmisiniz?

Beko ve Arçelik almada ne alıyorsan al. Bir de bu televizyonların kendi işletim sistemi olanları var. Onu da alma Android işletim sistemli olanı al uygulama falan yüklersin.
Hocam sürekli pc ye bağlı kullanacağım. İşletim sistemi veya smart olup olmaması 3.-4. Plan benim için. En kötü mi stick takabilirim. Ama Vestel, Beko, Arçelik için dediğiniz gibi çekincelerim var.

Samsung ve LG konusunda çok büyük bir savunma grubu var. Bu durum kafamı karıştırıyor. Samsung panel konusunda, renkler yapay şeklinde yorum çok gördüm LG içinde güncelleme desteği erken bitiyor şeklinde yorumlar okudum. Samsung için modelde belirtebilir misiniz?

Hocam sürekli PC'ye bağlı kullanacağım. İşletim sistemi veya Smart olup olmaması 3.-4. Plan benim için. En kötü Mi Stick takabilirim. Ama Vestel, Beko, Arçelik için dediğiniz gibi çekincelerim var.

Hocam biz normalde Beko almazdık fakat bir tanıdık Arçelik'te mühendis olduğu için televizyon yarı fiyatına geldi. Pahalı televizyonlarda genellikle Android oluyor zaten. Onun haricinde fiyat performans dersen LG al ama Philips'i çok beğendim.

Geri
Yukarı