10-15 bin TL bütçe ile telefon tavsiyesi

egemenow

Picopat
Makaleler
1
İyi Sosyaller, telefonumu değiştirmek istiyorum ancak hangi telefonu almalıyım bilmiyorum. Aklımda S21FE var, ona para yetişmezse S20FE düşünüyorum. Sizin önerileriniz var mı? Şöyle en az 4 sene temiz kasmadan, donmadan götürsün istiyorum. Bu arada çok Çinli bir model almak istemiyorum, hem uzay gemisi gibi (çirkin) telefon üretiyorlar hem de güven vermiyor.

Bu arada şu an Oppo A54 4/128 kullanıyorum, değişim kampanyası yapabilirsem çok daha iyi olur.

S21 FE ya da 20 FE öneririm hocam.

Ben de öyle düşünüyorum ancak s21fe'de exynos işlemci bulunuyor, o sıkıntı yapar mı?

Yine de bir araştırın fakat yanlış hatırlamıyorsam Samsung Buds hediyesi var iki telefonunda ya da birinin.

Ben de öyle düşünüyorum ancak S21FE'de Exynos işlemci bulunuyor, o sıkıntı yapar mı?

Yok yapmaz.

Ben de öyle düşünüyorum ancak S21FE'de Exynos işlemci bulunuyor, o sıkıntı yapar mı?

Galiba S21 FE ısınma sorunu varmış bataryasında ekran yenileme hızı 60 Hz'ye çekerseniz ısınma sorunu ortadan kalkar 120Hz kullanırsanız oluyor bu sorun.

@egemenow oyun oynamayan biri için Exynos 2100 sorun çıkaracak bir SoC değil.
Bütçe çıkarsa günlük kullanım için S21 FE almak en sagliklisi.
Çok canım sıkılırsa öyle oyun oynarım. Genelde ayda 3-4 kere maksimum 15 dakika basit oyunlar oynarım, çoğunlukla insta, yt, wp ve birini ararım.

Bütçeyi ayarlarsam s21fe alıyorum o zaman hocam. Ayarlayamazsam s20fe alınır mı?

S21 FE'ye çıkabilirseniz S21 FE yoksa S20 FE. S20 FE ile S21 FE arasındaki 5-6K'lık farka değer mi orası tartışılır. Çok bir beklentiniz yoksa, Oppo'dan geçiyorsanız iki telefonda fazlasıyla tatmin edecektir. Ben S20 FE kullanıyorum sorularınızı alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı