15 bin TL sosyal medya için telefon önerisi

S21FE işlemci ve kamera olarak öne geçiyor. A54 batarya ve ekran olarak öne geçiyor. Kriterinize göre seçebilirsiniz.
Diğer yanda Realme GT2'yi de düşünebilirsiniz. Batarya, ekran ve işlemci olarak öne çıkıyor.

Hocam aylar sonra konuyu da aydınlatmış oldunuz. S21FE aldım haziran ayında şu ana kadar gayet memnunum kamerası beklediğimden kaliteli çıktı şarj konusunda da beni üzmüyor. Genel olarak hızı 120Hz ekranı güzel oyun performansına bir şey söyleyemiyorum çünkü telefondan oyun oynayan birisi değilim pek düşünen arkadaşlar olur da burayı görürlerse gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Hocam aylar sonra konuyu da aydınlatmış oldunuz. S21FE aldım haziran ayında şu ana kadar gayet memnunum kamerası beklediğimden kaliteli çıktı şarj konusunda da beni üzmüyor. Genel olarak hızı 120Hz ekranı güzel oyun performansına bir şey söyleyemiyorum çünkü telefondan oyun oynayan birisi değilim pek düşünen arkadaşlar olur da burayı görürlerse gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
S21fe kamerası çok güzeldir. Gece çekimleri de kaliteli. Hayırlı olsun size.

Hocam Exynos mu yoksa Snapdragon versiyonunu mu aldınız? Memnun musunuz bende düşünüyorum. Bataryası ne alemde?

Geri
Yukarı