10-15 bin TL telefon önerisi

chary

Centipat
Daha fazla  
Bu fiyat aralığında hangi telefonları önerirsiniz? Düşükten yükseğe karşılaştıracağım, eğer almama değecek önemli faktör görürsem diye fiyat aralığını geniş tuttum.

En mantıklı cihaz.
Çıkılamıyorsa A34

En mantıklı cihaz.
Düne göre daha ucuz, dün 13,420 TL fiyata satılıyordu.

Isınma problemi var diyorlar oyun oynamayacağım günlük programlar arasında problem yaratır mı Realme GT 2
Orta seviye telefona göre işlemcisi üst düzey sanırım, uzun bir süre problem yapmaz.

Bazı arkadaşlar daha az ısınmasından dolayı Snapdragon 870 içeren modelleri tavsiye ediyor, incelemek ve araştırmak lazım ama fiyatlar hemen değişebilir.

Peki bu fiyat bandında başka alternatif var mı A34 ve GT2 dışında denk veya daha iyidir diyebileceğiniz.
S20 FE, Poco F4, A54, Honor 90, Nothing Phone 1 gibi cihazlar var. En iyisinin hangisi olduğu önceliklere ve kişiye göre değişir.

Almanıza değecek önemli faktör nedir? Bütçeyi daha da daraltabilir misiniz?

S20 FE, POCO F4, A54, Honor 90, nothing Phone 1 gibi cihazlar var. En iyisinin hangisi olduğu önceliklere ve kişiye göre değişir.

Almanıza değecek önemli faktör nedir? Bütçeyi daha da daraltabilir misiniz?

Ben oyun oynamayı düşünmüyorum oynayacak olsam da maksimum Rise of kingdoms, coc gir 3 dk yükseltme bas çık olur ki o da olmaz yani. Genel olarak sadece sosyal medya kullanımı, YouTube, Google, aramalar, mesajlaşma vs. için gündelik kullanacağım, şu an pocophone F1'den geçiş yapacağım kamerası ve genel her şeyiyle bu saydıklarım arasında en yakın telefon hangisidir sizce?

Dengeli bir cihaz, güçlü SoC:

Kaliteli panel, bütçesinde en iyi ana kamera sensörü (video performansı zayıf):

Kamera paketi + SoC için:

Oyun için:

Geri
Yukarı