10-15 bin TL telefon tavsiyesi

S21 ile çekilmiştir bunlar
Screenshot_20221220_171042_Samsung Members.jpg
Screenshot_20221220_171019_Samsung Members.jpg
Screenshot_20221220_171003_Samsung Members.jpg

Direkt olarak haklısınız, tartışmak istemiyorum. iPhone 11 gece kamerasi ve Zoom da S21'in yanına bile yaklaşamaz, ayrıca S21'in daha detaylı ve canlı görüntüler elde ettiği aşikâr. Ayrıca iPhone 11 ile film izlerken ve özellikle güneş altında LCD panelden dolayı sanki 3.000 TL'lik giriş seviyesi telefon kullanıyormuşsunuz gibi geliyor. 11'in kamerada daha doğal çekmesi dışında bir artısı yok ama S21 kadar da detaylı ve canlı görüntülerler de çekemiyor.

S21 varken 11 almanın tek mantıklı açıklaması olabilir, o da eko sistemden başka bir şey değil.
S21 ile çekilen foroğraflar.

Hocam fotoğrafı yüklerken kalite biraz düşmüş sanırsam, algı oluşmaması için şu videoyu atıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kadar olmayın lütfen S21'in daha başrılı olduğu ortada.
Eskide kalmış HD LCD panel bir telefon.

🤣🤣

Akıllı telefon sadece ekrandan ibaret olsa yazdığına katılırdım ama insanlar telefon alırken sadece ekrana bakmıyor. Kamera, stereo hoparlör, sosyal medya kalitesi, ikinci el gibi unsurlarda günümüzde önemli. S21 alan adamada niye iPhone 11 almadın demem? Çünkü S21 de çok iyi bir cihaz ve iyi olduğu noktalar var. Mesela S21'deki ön kamera iPhone 11 de yok. S21'in kibarlığı 11 de yok. Bana göre bu bir tercih meselesidir.

Akıllı telefon sadece ekrandan ibaret olsa yazdığına katılırdım ama insanlar telefon alırken sadece ekrana bakmıyor. Kamera, stereo hoparlör, sosyal medya kalitesi, ikinci el gibi unsurlarda günümüzde önemli. S21 alan adamada niye iPhone 11 almadın demem? Çünkü S21 de çok iyi bir cihaz ve iyi olduğu noktalar var. Mesela S21'deki ön kamera iPhone 11 de yok. S21'in kibarlığı 11 de yok. Bana göre bu bir tercih meselesidir.

S21'in sanki stereo hoparlörü, Dolby Atmos, kamerası kötü.
Ama sosyal medya kalitesi S22'de bile kötü.

S21'in sanki stereo hoparlörü, Dolby Atmos, kamerası kötü.
Ama sosyal medya kalitesi S22'de bile kötü.

Hocam fotoğrafta en önemli unsur renk doğruluğudur. İster profesyonel fotoğrafçıya isterse bu işi bilen birine git sor. S21 güzel bir cihaz ama arka kamerası bana göre çok iyi bir arka kamera değil. Ben S22 ya da S20 FE arka kamerasını S21 arka kamerasına tercih ederim. Şöyle bir durum var ön kamerada durum tam tersi S21'in çok iyi bir ön kamerası var. Bana göre ön kamerası arka kamerasından daha iyi.

Hangi telefonlarına özel fiyatlandırma yapıyor çoğunda yok.
Çoğunda yok mu :D? Normalde Samsung telefonlar seviyelerindeki Apple telefonlardan 100$ falan daha pahalı. Yurt dışında(Genellikle durumu iyi ülkelerde) Apple ile ikisini daha fazla karşı karşıya tutan veya Apple'ı daha fazla ön plana atan bir detay bu. Samsung'un özellikle bu yıl sonradan yaptığı zamlar olmasaydı S22 serisini biz yarısından bile uyguna alıyor olacaktık. Normal fiyatlı vergisiz halinden bile uygundu. Hâlâ daha özel fiyatlandırma var ama tabiki eskisi kadar etkili değil. Biraz araştır görürsün.

Geri
Yukarı