10-15 Dakikada Bir İnternet Gidiyor

TheVanguard

Kilopat
Yer
Saint-Valery-sur-Somme, France
Daha fazla  
Arkadaşlar bayağıdır bu sorunu yaşamıyordum ama yine başladı. 10-15 dakikada bir internet gidiyor (ancak ışıklarda herhangi bir sıkıntı yok), 3-4 saniyeye geri geliyor; 10-15 dakika sonra yine aynısı oluyor. Bunu nasıl çözebilirim? Complete Internet Repair'i de denedim, bir işe yaramadı. Servis sağlayıcısı ise bir sıkıntının olmadığını söylüyor ayrıca kesintiler modem arayüzüne de düşmüyor.

dfsgfdgfdgfdsgfdsg.PNG

Son düzenleme:
Kesintiler modem arayüzüne düşmüyorsa bilgisayardan kaynaklı olabilir. Eski modeminizde bu tarz bir sorun yaşamış mıydınız?

IPv4 Güvenlik Duvarı seçeneğini Devre Dışı olarak işaretleyip tekrar deneyin. Sorun devam ederse modem firmware güncellemesi gerekebilir.

IPv4 Güvenlik Duvarı seçeneğini Devre Dışı olarak işaretleyip tekrar deneyin. Sorun devam ederse modem firmware güncellemesi gerekebilir.
Firmware'i bu sıkıntıyı ilk yaşadığım dönem güncellemiştim. Her neyse, devre dışı bırakıp tekrar bildireceğim.
Güvenlik Duvarı'nı Windows'dan da devre dışı bırakayım mı?

Firmware'i bu sıkıntıyı ilk yaşadığım dönem güncellemiştim. Her neyse, devre dışı bırakıp tekrar bildireceğim.
Güvenlik Duvarı'nı Windows'dan da devre dışı bırakayım mı?
Yok Windows'dan devre dışı bırakmaya gerek yok. Sorun hakkında bilgi verirsiniz test sonucu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı