10-18 bin TL sistem önerisi

Ayrıca RX 6600 alırsam 2. el alırım ve bunu da 10K'ya toplarım

İkinci elden 2060 bir sistemi de 10k TL'ye toplarsın ona bakılırsa. Sıfır sistem öneriyoruz yaranamıyoruz. Başka bir bahane kaldı mı?

Ayrıca RX 6600 alırsam 2. el alırım ve bunu da 10K'ya toplarım

Ryzen 5 5500 ve RX 6600 17470 çok fazla değil mi?

Sıfır olarak değil. Piyasa normal. İyi bile bu fiyata.

rx 6600 twich yayını için uygun mudur?

işlemciyi 5600 yapmak mı daha iyi olur yoksa 12100f yapıp anakartı değiştirmek mi aynı fiyat oluyor

Sadece ekran kartını 2. el alıp kalanını sıfır toplayıp bazı parçaları yükseltsem nasıl olur 2. el ekran kartı alınır mı? @Kaan Diktaş

yardımcı olabilecek birlileri var mı

konuyu nasıl kapatabilirim? veya bir yetkili görüyorsa konuyu kapatabilir mi?

Son düzenleme:
Sadece ekran kartını 2. el alıp kalanını sıfır toplayıp bazı parçaları yükseltsem nasıl olur 2. el ekran kartı alınır mı? @Kaan Diktaş

yardımcı olabilecek birlileri var mı

konuyu nasıl kapatabilirim? veya bir yetkili görüyorsa konuyu kapatabilir mi?
Gerek yok bir şey yapmana.

Bu karardan vazgeçtim ryzen 7 7800x3d işlemciyi apu olarak kullanıp sonradan ekran kartını alırım sizce nasıl fikir? Çoğunlukla GTA rdr2 valorant the forest fln oynarım düşük ayarlar bile benim için bir süreliğine yeter

Ne diyorsunuz? 7800x3d işlemci ile nasıl bir sistem toplayabilirim parçaları önerir misiniz? Veya hazır sistem var mı?

Birileri yardımcı olabilir mi?

Bir yekliyi konuyu kapatabilir mi yeni konu açamıyorum!

Yetkili yazacaktım yazamadım. Bir yetkili konuyu kapatabilir mi? Yeni konu açamıyorum!

seçimimi değiştirip 14700k almayı düşünüyorum sizce bir süre apu kullandıktan sonra ekran kartı alsam nasıl olur? diğer parçaları ne seçmem gerekir?

Hala bekliyorum hiç cevap veren olmadı; ne yapmalıyım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı