10-25.000 TL Foto/Video çekimi için öneriler

Bütçe
25000

zzzaccountaning

Hectopat
Merhaba değerli Technopat üyeleri, belirtmiş olduğum rakamlar aralığında özelikle fotoğraf ve video çekimi çok iyi olan bir telefon önerisine ihtiyaç duymaktayım değerli düşünceleriniz için şimdiden minnettarım. Saygılarımla.

Merhaba değerli Technopat üyeleri, belirtmiş olduğum rakamlar aralığında özelikle fotoğraf ve video çekimi çok iyi olan bir telefon önerisine ihtiyaç duymaktayım değerli düşünceleriniz için şimdiden minnettarım. Saygılarımla.

Sadece fotoğraf mı çekeceksin yoksa günlük hayatında kullanacak mısın?

Telefon ihtiyacı yoksa fotoğraf ve video için kamera almanı öneririm. Aksi halde S23'e çıkman senin için daha iyi olur ancak hem 128 GB hafızası var, hem de sd kart desteği yok. Tercih senin.

Açıkçası pek deneyimim yok ama en mantıklı gelen ürünler şunlar. Detaylı araştırmak ya da bir bilene danışmak gerekebilir. Size hangisi daha doğru seçim olur bilemiyorum. Biraz daha yukarı Sony ve Fujifilm'in daha kaliteli ürünleri de var.

Göz gezdirdim fakat daha kamera için biraz daha bütçeli olmak gerektiğine kanaat getirdim fakat bunun aksi bir donanım bilen varsa tavsiyelere hem telefon hem de bu donanım için açığım.

Geri
Yukarı