10.350 TL S21 Plus alınır mı?

Bizim insanlarımızın en büyük sorunları, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmalarıdır.
Kardeşim S21 Plus kullanıyor ve bende 1.5 ay kadar S21 FE kullandım. A'dan Z'ye her konuda bariz farklar ortada. Kamera'dan titreşim motoruna kadar her şeyi farklı. Ve kesinlikle S21 FE'yi tavsiye etmiyorum.
İkisinin de kamera sensörü aynı. Sony IMX555 bulunuyor ana kameralarında. S21'de de o sensör var. Olsa olsa ufak tefek iyileştirmeler vardır Plus olduğu için o kadar. Kötülük bir tarafı yok.

0.5" daha büyük ekran ve 800 mAh daha büyük batarya, 1000 TL farka fazlasıyla değer deseydin daha mantıklıydı.

İkisinin de kamera sensörü aynı. Sony IMX555 bulunuyor ana kameralarında. S21'de de o sensör var. Olsa olsa ufak tefek iyileştirmeler vardır Plus olduğu için o kadar. Kötülük bir tarafı yok.

0.5" daha büyük ekran ve 800 mAh daha büyük batarya, 1000 TL farka fazlasıyla değer deseydin daha mantıklıydı.

Ben yaklaşık 1.5 ay her iki cihazı deneyimledim. Kameralar kesinlikle aynı kalitede değil. Aralarında bariz fark var. Ufak tefek iyleştirme dediğiniz, S21 ile S21 Plus arasında olabilir. S21 FE ile S21 Plus arasında ekran kalitesi dışında her konuda çok büyük farklılıklar var. Deneyimledim ve sözümün arkasındayım.

Ben yaklaşık 1.5 ay her iki cihazı deneyimledim. Kameralar kesinlikle aynı kalitede değil. Aralarında bariz fark var. Ufak tefek iyleştirme dediğiniz, S21 ile S21 Plus arasında olabilir. S21 FE ile S21 Plus arasında ekran kalitesi dışında her konuda çok büyük farklılıklar var. Deneyimledim ve sözümün arkasındayım.
Kamera dediğimiz şeyin en önemli parçası lensidir ki iki cihazların lensleride aynı. Üreticiler kamerayı destekleme amacı ile yapay zeka geliştirirler çekilen görüntülerde yapay zekanın etkisi ile farklar olur. Eğer kamerası iyi bir cihaz istiyorsanız bu fiyata iPhone 11 varken bu cihazları karşılaştırmak saçma olur.

Geri
Yukarı