S21 Plus vs S22

S21 Plus Exynos işlemci barındırıyor ve berbat bir işlemci S22 de ise Snapdragon gen 8 1 gibi bir amiral gemisi işlemcisi var S21 Plus mu S22 cevabı tabii ki de S22 olacaktır bataryası ile ben 1 günü çıkartıyorum oyun oynama deneyemim çok olmadı wp Instagram Twitter sc Spotify gibi sosyal medya uygulamaları kullanıyorum son güncellemeler ile batarya daha optimize
Kameraya gelecek olursak çok başarılı hatta her gece ay fotoğrafı çekmeye çıkıyorum bunun için ig hesabı bile açtım renk tercih edecekseniz yeşili tavsiye ederim çok hoş arayüz olarak çok kullanışlı tek eksik yön olarak gördüğüm nokta portre video modunda eller serbest yani optik kamera stabilazyonu olmuyor elini fazla titretmemen gerekiyor normal videoda ise çok başarılı çalışıyor koşarak çektiğim videolarda bile dümdüz kayıt oluyor.
Çok teşekkür ederim yanıtınız için, bataryadan dolayı içimde kuşku vardı biraz ama her güzelin bir kusuru vardır diyelim. Bende yeşil rengini çok beğendim yeşil almayı düşünüyorum 😀. Bir de ekstra bir soru şarj aleti olarak ne kullanıyorsunuz sanırım hızlı şarj 25w'a kadar destekliyordu S22.

Çok teşekkür ederim yanıtınız için, bataryadan dolayı içimde kuşku vardı biraz ama her güzelin bir kusuru vardır diyelim. Bende yeşil rengini çok beğendim yeşil almayı düşünüyorum 😀. Bir de ekstra bir soru şarj aleti olarak ne kullanıyorsunuz sanırım hızlı şarj 25W'a kadar destekliyordu s22.

45W a kadar destekliyor fakat batarya ömrü için cok sağlıklı bilemedim o yüzden 25W adaptör kullanmaktayım özelden ulaşırsan detaylıda yardımcı olabilirim ig ve vurda ki nick aynı.

45W a kadar destekliyor fakat batarya ömrü için cok sağlıklı bilemedim o yüzden 25W adaptör kullanmaktayım özelden ulaşırsan detaylıda yardımcı olabilirim ig ve vurda ki nick aynı.
Tamamdır hocam size özelden ulaşırım çok teşekkür ederim🙂.
Evet, parlaklık her zaman %65 civarı ortalama 9 buçuk saat civarı.

Şimdi güncelleme geldi iniyor bakalım ne olacak goreceğiz.
Hayırlı olsun yeni güncelleme umarım çok daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı