10.500-11000 TL sistem toplama

Onun fiyatı hep öyle zaten 🙂

Ekran kartı hakkında pek bilgim yok o yüzden bir şey diyemem.
Sağolun hocam
Bununla birlikte aşmayacaktır sistemi bence.

Hocam 2070'in süper olmayan hâlini alacağıma RX 5700 XT almak daha mantıklı gibi geliyor.

ss282.PNG

Toplam: 11.194 TL.
Eğer kasa + PSU'yu Corsair Spec-04 600W 80+ olarak seçerseniz 10.900TL civarı bir şey oluyor. Ancak MB511 çok güzel bir hava akışına sahip, değiştirmenizi önermem. Bir de Sinerji'de 3600'ün kutulu versiyonu kalmamış ancak zaten farklı sitelerde ortalama fiyatı bu şekilde ki garanti, fan falan hepsi var sadece kutu yok o yüzden Sinerji'den almanızı öneririm. :)

Eki Görüntüle 536886
Eğer kasa + PSU'yu Corsair Spec-04 600W 80+ olarak seçerseniz 10.900TL civarı bir şey oluyor. Ancak MB511 çok güzel bir hava akışına sahip, değiştirmenizi önermem. Bir de Sinerji'de 3600'ün kutulu versiyonu kalmamış ancak zaten farklı sitelerde ortalama fiyatı bu şekilde ki garanti, fan falan hepsi var sadece kutu yok o yüzden Sinerji'den almanızı öneririm. :)
Hocam bu arada bu kasayı kullanıyorum sizce bunun hava akışı nasıl?

Hocam bu arada bu kasayı kullanıyorum sizce bunun hava akışı nasıl?
Önü mesh olduğu iyi gözüküyor ancak Gametech markasını ilk defa duyuyorum, kasanın malzeme kalitesini ve fanların hava çekiş gücü veya ses oranını bilemem.

Eki Görüntüle 536886

Peki hocam attığınız monitör dahil 10.500 liraya rx5700xt Sapphire nitro+ içeren bir sistem önerir misiniz?

Peki hocam attığınız monitör dahil 10.500 liraya RX5700 XT Sapphire Nitro+ içeren bir sistem önerir misiniz?
ss291.png

İşlemci ve yanında gelen soğutucu öncekinden daha iyi, SSD'yi Samsung yaptım. 180TL farkla 970 Evo M.2'de koyabiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı