10.500 TL'ye kadar 2K Gaming monitör önerisi

Bütçe
10.500 TL

Shinax

Femtopat
Daha fazla  
RTX 4060 kullanıyorum. 10.500 TL'yi gecmeyecek sekilde 27 inç kavisli 2K monitör önerir misiniz? Kavissiz onerinize de açığım ve her tür oyunu oynarım.

RTX 4060 kullanıyorum. 10.500 TL'yi gecmeyecek sekilde 27 inç kavisli 2K monitör önerir misiniz? Kavissiz onerinize de açığım ve her tür oyunu oynarım.
2K onermem 4060 için. Yinede sonradan yükseltme yapacaksanız ve illa 2K olmalı ise bu modeli öneririm.

MSI G274QPF-QD efsane teknolojiler var uzun yıllar keyif alırsın paranın karşılığını da alırsın.

Hocam, 2 gün oldu alalı amazon satıcısı. Tertemiz hiç bir şey yok, sanırım az bişey ghosting var o da var mı yok mu emin değilim o derece yani. Hiç düşünmeden alın hocam ben aylarca araştırdım en son bunda karar kıldım bunun üstüne yok.

2K onermem 4060 için. Yinede sonradan yükseltme yapacaksanız ve illa 2K olmalı ise bu modeli öneririm.
evet 4070 gecicem ama o attiginiz monitör freesync oldugu icin Nvidia reflex gibi ozellikleri kullanabilir miyiz acaba

hocam bunun yerine vg27aq1a tercih etmek daha mantıklı değil mi yada vg27aqz

Hocam, 2 gün oldu alalı amazon satıcısı. Tertemiz hiç bir şey yok, sanırım az bişey ghosting var o da var mı yok mu emin değilim o derece yani. Hiç düşünmeden alın hocam ben aylarca araştırdım en son bunda karar kıldım bunun üstüne yok.
bunda glb adaptivesync yok bu Nvidia özelliklerini kullanmamda kısıtlama yapar mi acaba bu konuda biraz bilgisizim

Geri
Yukarı