10 Ağustos'ta A101'e gelecek bilgisayar ekipmanları alınır mı?

Florxsy BAN

Hectopat
Daha fazla  
Yarın A101'e klavye mouse pad kulaklık gibi bilgisayar ekipmanları gelecek. Markaları Piranha sizce alınır mı? Aralarında kullandığınız ürün var mı? Ben klavyeyi almayı düşünüyorum.
Gelecek olan ekipmanlar;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alınmaz. Özellikle de o kulaklıktan uzak durun.

Yarın A101'e klavye mouse pad kulaklık gibi bilgisayar ekipmanları gelecek. Markaları Piranha sizce alınır mı? Aralarında kullandığınız ürün var mı? Ben klavyeyi almayı düşünüyorum.
Gelecek olan ekipmanlar;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mouse ve klavyeyi zamanında bilip bilmeden konuşanlar yüzünden aldım ama teneke hepsi haberiniz olsun ama bu fiyatta da ekipman bulmak zor. İdarelik ekipmanınız varsa tek tek alın paranızı biriktirin.

Klavyeye çok yanaşma, tuşlardan biri bozuldu mu elinde kalıyor. Kulaklık riske değer, ben Rampage aldım 5 yıl önce, hala taş. Fare de dandik.

Kulaklığa sakın bulaşma berbat bir kulaklık. Klavye idarelik kullanılır.

İdarelik olsun diye aldıydım 3 kere degisim yaptım 3'ünde de sağ taraftan ses fazla geliyor soldan az geliyordu. Kablosu 1 haftada arzalandı, kabloyu bükmezsen mikrofon çalışmıyordu.

Geri
Yukarı