10 ayda İngilizce nasıl öğrenilir?

Tuncay Kantarcı

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
FBI ajanı
12. sınıfa geçtim. Tercümanlık bölümünü düşünüyorum. Sadece TYT'ye gireceğim. YKS sınavına 10 ay gibi bir süre kaldı. İngilizce için bir dil kursuna gideceğim. 9 ve 10. sınıfta dersleri dinlemediğim için açık Lise'de okumak istiyorum. Okul kaydımı sildireceğim. 10 ay içinde İngilizce öğrenebilir miyim? Ve diğer derslere de çalışmam gerekiyor onları 10 aya sığdırmam lazım. Gerekirse akşamları bile kursa gidebilirim. İlk 400 bine girsem yeterli. Mümkün müdür?

How i met your mother, friends, sherlock, brooklyn 99 ve modern family izleyin türkçe alt yazılı. Rahat öğrenirsiniz. Kolay bi dil zaten.

How i met your mother, friends, sherlock, brooklyn 99 ve modern family izleyin türkçe alt yazılı. Rahat öğrenirsiniz. Kolay bi dil zaten.
Hocam merak ettiğim bir konu var. Saçma gelicek ama sadece türkçe altyazılı dizi/film izleyerek birisiyle anlaşabilecek seviyeye gelebilir miyim?

Hocam merak ettiğim bir konu var. Saçma gelicek ama sadece türkçe altyazılı dizi/film izleyerek birisiyle anlaşabilecek seviyeye gelebilir miyim?
Eğer üstüne pratik yapma imkanı bulursan gelirsin.Pratikten kastım Discord vb. gibi platformlar üzerinden yabancı arkadaşlarınla konuşmak.

Geri
Yukarı