10 ayda sayısalda 200 bin sıralama yapılır mı?

Bu kişiden kişiye değişir, kişi vardır 10 ayda 5 bin sıralama yapar kişi vardır 10 ayda 400 bin yapamaz, bu size bağlı mezuna mı kaldınız yoksa ilk defa mı gireceksiniz hocam.

İlk defa gireceğim. Alanım EA ama sayısal'da biyoloji fizik kimya biyoloji gibi dersleri dışarıdan alacağım.

Düzenli çalışılarak yapılabilir, 12 ya da mezun musun ona göre tavsiye de verebilirim.

12.sınıf'a geçtim.

EA'ysa AYT adına bir şey diyemem maalesef ama TYT adına özellikle paragrafı çok sıkı çalışmalısın, derece istemediğin için dil bilgisi üzerine çok durmanı tavsiye etmem. 1 tane seviyene göre orta ya da zor paragraf kitabı bitir bence(3D ya da 345 paragraf soru bankası gibi) dil bilgisi hala tam oturmamışsa ondan sonrasında paragraf denemeleri çözülebilir. Eger matematigin cok iyi değilse sınavda farkı diğer derslerden telafi etmen gerekecek. Bol deneme de çözersen başarabilirsin bence.Denemeleri de sonbahar ortaları yada kışa kadar branş denemeleri sonrasında genel denemeler mantıklı olur.

EA'ysa AYT adına bir şey diyemem maalesef ama TYT adına özellikle paragrafı çok sıkı çalışmalısın, derece istemediğin için dil bilgisi üzerine çok durmanı tavsiye etmem. 1 tane seviyene göre orta ya da zor paragraf kitabı bitir bence(3D ya da 345 paragraf soru bankası gibi) dil bilgisi hala tam oturmamışsa ondan sonrasında paragraf denemeleri çözülebilir. Eger matematigin cok iyi değilse sınavda farkı diğer derslerden telafi etmen gerekecek. Bol deneme de çözersen başarabilirsin bence.

Hocam normalde tembelliğimden ötürü EA seçtim ama aklım başıma şimdi geldi. Bilgisayar mühendisliği istiyorum. O yüzden en azından 200 bin sıralama yapmam gerek. Sağ olun yorumunuz için. Paragraf konusunda soru bankası öneriniz var mı?

Hocam normalde tembelliğimden ötürü EA seçtim ama aklım başıma şimdi geldi. Bilgisayar mühendisliği istiyorum. O yüzden en azından 200 bin sıralama yapmam gerek. Sağ olun yorumunuz için. Paragraf konusunda soru bankası öneriniz var mı?

Rica ederim, PC seneye 200 binden daha da aşağılarda olacak gibi duruyor bence hedefini daha iyi tutabilirsin daha zaman var daha iyi motive olursun hem de, kitap olarak 3D ve 345 var bunlar orta seviye zor olarak limit olabilir mesela.

Rica ederim, PC seneye 200 binden daha da aşağılarda olacak gibi duruyor bence hedefini daha iyi tutabilirsin daha zaman var daha iyi motive olursun hem de, kitap olarak 3D ve 345 var bunlar orta seviye zor olarak limit olabilir mesela.

Hocam iskenderun teknik üniversitesi IO düşünüyorum. 240K-250k arası kapatmış 2021 yılında.

Hocam iskenderun teknik üniversitesi IO düşünüyorum. 240K-250k arası kapatmış 2021 yılında.

Hmm anladım hocam o zaman evet 200 bin civarı olabilir seneye haklısın, say geçtiğine göre AYT mat için miray ve 3D soru bankalarını çözebilirsin zorluk seviyesine göre sorular var kolay orta zor diye, geometriyi de es geçme bence sınavda cogu zaman kurtarıcı oluyor, biyoloji içinde aydin ve 3D AYT, kimyada ise orbital güzel, YT kanalı olarak kenan kara geometri, levent ozdede ile kimya, VIP fizik önerebilirim zamanında kullanmistim.

Yeni konular

Geri
Yukarı