4 ayda sayısalda 40 bin sıralama yapmak imkansız mı?

Aysenurr35

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar tıp veya diş hekimliği istiyorum yani 20-40k arası yapmak istiyorum. TYT bitti AYT'ye yeni başladım. OBP 89 TYT netim 60-70 civarı yüksek olmadığının farkındayım ama elimden geleni yapacağım 4 aylık süre var. Motive olup kendime güvenmek istiyorum ama sürekli insanlar beni küçümsüyor yapamazsın diyorlar çok mutsuzum. Sizce imkansız mı?

Arkadaşlar tıp veya diş hekimliği istiyorum yani 20-40k arası yapmak istiyorum. TYT bitti AYT'ye yeni başladım. OBP 89 TYT netim 60-70 civarı yüksek olmadığının farkındayım ama elimden geleni yapacağım 4 aylık süre var. Motive olup kendime güvenmek istiyorum ama sürekli insanlar beni küçümsüyor yapamazsın diyorlar çok mutsuzum. Sizce imkansız mı?
İmkansız değil son 2 ay çalışıp 50K yapan tanıdığım var.

TYT bitti diyorsunuz ama 60-70 netiniz var. Eğer o 60-70 net 30 matematik 15 fen 15 Türkçe gibi bir dağılıma sahip ise bitmiş demektir. Yoksa okuduğunu anlayan adam zaten sırf Türkçeden 30 net yapar. Hedefiniz için netleriniz çok az, AYT konularında temeliniz gerçekten sağlam değilse maalesef bu sene mümkün gözükmüyor. Tabi test etmek elinizde, denemelere girin bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı