10 ayda YKS yapılır mı?

Merhaba.
Bu yıl çalışmadan girdim ve EA sıralamam 673K geldi.

Geçen sene erteleyerek geçiştirdim hep bu sene hazırlanacağım.

TYT netlerim 40 civarı AYT neredeyse hiç yok OBP 77.

Sizce kalan zamanda halledilebilir mi? EA 5K istiyorum uçuk bir hedef mi? Tavsiyeleriniz nelerdir?

Aynı senin gibi bir arkadaşım vardı EA da 12K oldu onunda sıralaması 600 küsurlerdeydi. Düzenli çalışırsan mentalini korursan ve pes etmezsen yapabilirsin.

Birden 10 saatlerle başlamam imkansız tabii ama ilerledikçe ulaşmaya çalışırım. Teşekkür ederim cevabınız için.

Birden 12 saat çalışma o arkadaşımında kendiminde uyguladığı bir program vardı önümüzdeki ay başlarsan eğer 4 saat ile başla her ay 1 saat arttır 10 saatlere kadar çık yaparsın.

Aynı senin gibi bir arkadaşım vardı EA da 12K oldu onunda sıralaması 600 küsurlerdeydi. Düzenli çalışırsan mentalini korursan ve pes etmezsen yapabilirsin.

Birden 12 saat çalışma o arkadaşımında kendiminde uyguladığı bir program vardı önümüzdeki ay başlarsan eğer 4 saat ile başla her ay 1 saat arttır 10 saatlere kadar çık yaparsın.

Çok teşekkür ederim cevapladığınız için. Ümit oldunuz bana. :)

Eşit ağırlıkta matematik çok önemli 30+ üstü matın olsun yaparsın. Ben gördüm 24 netle ea da 25k ben sayısalda 35 netle 50k yani eşit ağırlıktan yaparsın çalış pes etme:)

Sıfır olsan bile birinci olma şansın var. Ocak şubat ayları kritik aylar. Asıl o zamanlar daha fazla çalışman gerek. Ama şimdiden başla da rahat olsun hiç kasmaya gerek yok.

Kardeşim gerçekçi konusmak gerekirse EA'da 600K yapmış birinin 5K yapması zor. Demek ki temel eksik. Ayrıca günde düzenli olarak 8 saat çalışmayı unut o da gerçekçi bir hedef değil.

Geç kalmış değilsiniz, planlı, düzenli ve verimli çalışmaya başlamalısınız. Yavaştan baslayip sonra arttirirsiniz.

Kardeşim gerçekçi konusmak gerekirse EA'da 600k yapmış birinin 5K yapması zor. Demek ki temel eksik. Ayrıca günde düzenli olarak 8 saat çalışmayı unut o da gerçekçi bir hedef değil.

Geç kalmış değilsiniz, planlı, düzenli ve verimli çalışmaya başlamalısınız. Yavaştan baslayip sonra arttirirsiniz.

Kolay olmayacağını biliyorum zaten. Hiç çalışmadığım için takmadım sıralamayı açıkçası dersleri falan dinlemezdim. Sıfır olarak girdim sınava. Birden olacak iş değil tabii zamanla tempo artar diye düşünüyorum. Teşekkür ederim cevabınız için.

Kardeşim gerçekçi konusmak gerekirse EA'da 600K yapmış birinin 5K yapması zor. Demek ki temel eksik. Ayrıca günde düzenli olarak 8 saat çalışmayı unut o da gerçekçi bir hedef değil.

Gerçekçi olmayan ne onu anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı