10 bin TL 2K ve 27 inç monitör önerisi

whaki

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yazılım
Selam.

Mevcut olarak Asus VG248QE 24" Full HD 144 Hz monitör kullanıyorum. 27" 2K çözünürlük ve min 144 Hz olacak bir monitör arayışındayım. Monitörde hoparlörde olmasını istiyorum. Tavsiye edilen çoğu monitörler hoparlörsüz, o yüzden model seçmekte zorlanıyorum.

Genel olarak çalışmak için kullanacağım, akşamları da oyun oynarım bazen.

Epey'den şöyle bir filtre yaptım oradaki modellere bakıyordum. F/P olarak değerlendirebileceğimiz monitörlerden hangisini tavsiye edersiniz?
Bütçe konusunda sıkıntı yok ama 10 bin ₺ üstüne çıkmak istemem pek.

Tavsiye için teşekkürler, Dell başka konularda da çok tavsiye edilmiş ama bunlarda hoparlör yok malesef. Masaya hoparlör koyup kalabalık etsin istemiyorum. Belki şöyle bir çözüm olabilir ama tercih edeceğimi sanmıyorum pek..

Dell alternatifi olarak Asus TUF Gamıng VG27AQ3A Monitör

Yeni çıktı bu model.
Tavsiye için teşekkürler, bu modeli bende gördüm favoriye aldım hatta, birkaç modeli var daha Asus'un, VG27AQ1A ile arasındaki fark nedir tam bilemedim. Fiyatlarda benzer.

Tavsiye için teşekkürler, Dell başka konularda da çok tavsiye edilmiş ama bunlarda hoparlör yok malesef. Masaya hoparlör koyup kalabalık etsin istemiyorum. Belki şöyle bir çözüm olabilir ama tercih edeceğimi sanmıyorum pek..

Tavsiye için teşekkürler, bu modeli bende gördüm favoriye aldım hatta, birkaç modeli var daha Asus'un, VG27AQ1A ile arasındaki fark nedir tam bilemedim. Fiyatlarda benzer.

Monitörlerin hiçbirinde(genelde) hoparlör iyi seviyeyi geçtim vasat seviyede bile olmaz. Tüm sesleri boğuk ve az alırsınız. Hoparlörlü monitör günü kurtarmak içindir. Tercih sizin yine de.

@Saint Lucia @FantastikTürk hocalarım, mevcut konuları göz gezdirdim. Altta sıraladığım modeller tavsiye edilmiş daha çok sizler tarafından.
  • MSI MAG 274QRFW (beyaz olduğu için tercih etmem)
  • MSI MAG 274QRF
  • Dell G2724D

Normalde dahili hoparlör de olsun istiyordum fakat o tarz monitörler hiç tavsiye edilmemiş. Asus monitörleri özellikle tavsiye edilmiyor nedense.

Mevcut tavsiye edilen üstteki modeller ise şuanda stoklarda yok.
Tavsiye edeceğiniz başka monitör var mıdır? Yoksa stokların açılmasını mı bekleyelim ?
Ayrıca MSI ve Dell arasından hangisini tavsiye edersiniz ?

Mevcut tavsiye edilen üstteki modeller ise şu anda stoklarda yok.
Tavsiye edeceğiniz başka monitör var mıdır? Yoksa stokların açılmasını mı bekleyelim?
Ayrıca MSI ve Dell arasından hangisini tavsiye edersiniz?

Beyaz olduğu için istemediğin monitör şu an en çok konuştuğumuz ve önerdiğim monitör.
MAG 274QRF artık alamazsın eski model çünkü. Revize edilmiş ve tekrar satışa çıkartışmış modeli var onu da siz istemiyorsunuz.
Bu yüzden son seçenek Dell kalıyor.
Dell'de öneriler listesinde. Alabilirsiniz.

Beyaz olduğu için istemediğin monitör şu an en çok konuştuğumuz ve önerdiğim monitör.
MAG 274QRF artık alamazsın eski model çünkü. Revize edilmiş ve tekrar satışa çıkartışmış modeli var onu da siz istemiyorsunuz.
Bu yüzden son seçenek Dell kalıyor.
Dell'de öneriler listesinde. Alabilirsiniz.

MAG 274QRFW, Dell G2724D den daha üstün duruyor teknik açıdan. Özellikle ikiside aynı parayken, Dell almak çokta mantıklı değil.
MSI'n beyaz olması masamın ve ortamımın rengini bozacak, kararsız kalıyorum.

Geri
Yukarı