10 bin TL altında 2K monitör önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok teşekkür ediyorum hocam, benim de hoşuma gitti cidden. Yarın sipariş geçeceğim gibi duruyor. Gelince buraya yazarım deneyimlerimi 😍
Simdiden hayirli olsun o halde :)

Çok teşekkür ediyorum hocam, benim de hoşuma gitti cidden. Yarın sipariş geçeceğim gibi duruyor. Gelince buraya yazarım deneyimlerimi 😍
Dell olanımı sipariş verdiniz lütfen deneyimlerinizi paylaşirmisiniz ben msi in qd li modelini almistim1 hafta önce renkleri çok yapay geldi olu piksel falan yoktu ama renkler aşırı dolgun ve yapay geldi ondan öncede asusu vg27aq1a almistim monitorde dahili hoparlor mevcuttu tatmin edici duzeydeydi ama 5 ölü piksel çıkmıştı şayet ölü piksel çıkmasa iade etmicektim gayet güzel bir monitordu

1080p olanını kullanıyorum harikulade ekran.

Xiaomi xmmnt27HQ'ya bakilabilir 7-8k civarinda bir oneri istiyorsaniz. Xiaomi olmasina burun kivirirsaniz da Gigabyte G27Q var.

10k ust limit alirsak Dell G2724D var.

2. ele yonelebilirim derseniz MSI MAG274QRF-QD onerebilirim.

Xiaomi'de ışık sızması vardı sanırım.

@BerkayZ87 hocam tekrardan rahatsız ediyorum, monitör geldi ayağı vs taktım ancak görüntü alamadım. Özel olarak bir şey mi yapmak gerekiyor? (Kutu içindeki DP ve bende olan HDMI ile denedim)

Ek not: Tamamen benim salaklığım, açma kapama tuşuna basmamışım...

Son düzenleme:
@BerkayZ87 hocam tekrardan rahatsız ediyorum, monitör geldi ayağı vs taktım ancak görüntü alamadım. Özel olarak bir şey mi yapmak gerekiyor? (kutu içindeki DP ve bende olan HDMI ile denedim)

Ek not: Tamamen benim salaklığım, açma kapama tuşuna basmamışım...

Knkm monitor hakkındaki yorumlarini merakla bekliyorum.

Knkm monitor hakkındaki yorumlarini merakla bekliyorum.

IMG-20240105-WA0001.jpg

Herhangi bir ölü piksel fark etmedim, renklerin tonu ve sıcaklığı çok hoşuma gitti. Ekstra olarak sormak istediğiniz bir şey olursa memnuniyetle cevaplayabilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı