10 bin TL bisiklet önerisi

• Konuyu başlatan PiP
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 732

PiP

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şehir içinde her yerde sürebileceğim bir bisiklet arıyorum. Yazdığım fiyata göre daha düşük bir bisiklet ya da fiyattan daha çok fazla ise ve güzelse Max 15.000'e çıkartabilirim. Ama o da çok zor. 10.000 olsa yeterli.

Btüçe:10.000

Boy ve kilo: 160cm 50kg.

Bisiklet rengi: Siyah mat ya da siyah.

Bianchi modellerine bakabilirsin en iyi markadır bana göre bisiklet ve sağlamlık konusunda.

Eğer İstanbul'da yaşıyorsan saraçhane bisikletçiler çarşısına gitmen daha iyi olur senin için.

Bianchi modellerine bakabilirsin en iyi markadır bana göre bisiklet ve sağlamlık konusunda.

Eğer İstanbul'da yaşıyorsan saraçhane bisikletçiler çarşısına gitmen daha iyi olur senin için.
Hocam Falcon marka bisikletler nasıl?

Normal bir kullanıcının işini görür orta seviye markalardan bir Salcano Bianchi Kron gibi değil.
Kron bisikletler hep hayrandım ama para yok işte ne yapalım. Falcon bisikletim var da hocam bende 10K civarı bütçede bisiklet arıyordum aslında 1.5 yıldır Falcon'un bir bisikletini kullanıyorum sizce değiştirmeye değer mi?

Kron bisikletler hep hayrandım ama para yok işte ne yapalım. Falcon bisikletim var da hocam bende 10k civarı bütçede bisiklet arıyordum aslında 1.5 yıldır Falcon'un bir bisikletini kullanıyorum sizce değiştirmeye değer mi?

Yani eğer bisikletle Extreme sporlar yapmıyorsan dağa çıkmak akrobatik hareketler vs normal kullanım için boşuna para verme.

Yani eğer bisikletle Extreme sporlar yapmıyorsan dağa çıkmak akrobatik hareketler vs normal kullanım için boşuna para verme.
Sitede bacak kaslarını çalıştırmak için süreceğim sadece. Ama etraftaki insanların bisikletleri görünce kıskanıyorum. 2. Elden düşük bütçeli bisiklet almak ne kadar mantıklıdır?

Geri
Yukarı